Поради психолога

 Читайте більше на сайті психолога

Психологічна служба нашої школи відкрила нову опцію: Віртуальну скриньку довіри. Адже  звичайною на цей час ви скористатися не можете. Але, виявляється, у такої скриньки є маса переваг: дійсно 100% анонімність за вашого бажання. Ви можете замовити відповідь на будь-який зручний для Вас ресурс. Ви можете писати не лише з серйозними і складними питаннями, а й просто з цікавості. А відповіді на запитання будете отримувати щопонеділка на вказаний ресурс. То ж, якщо бажаєте скористатися Віртуальною скринькою довіри - переходьте за посиланням.

 

Скринька довіри. Відповіді:

Запитання: Чого на мене свариться мама?

Коли людина свариться - це один з проявів агресії, а саме - вербальної. Це тиск на людину за допомогою слів.

Чому людина це робить? Щоб захистити себе і своїх рідних від небезпеки, від втрат, від ще більшого негативу. Коли втрачає контроль над ситуацією. Коли без агресії важливе для неї запитання залишається без вирішення.

Як ви бачите, причин буває багато і тут перераховані далеко не усі.

Тому я порекомендую автору запитання домовитися про консультацію з психологом, щоб розібратися саме у конкретному випадку. З свого боку гарантую неупередженість і анонімність.

 

 

Для випускників:

Поки весь світ чекає на нагоду повернутися до звичного життя, дехто готується до дуже кардинальних змін. І це - наші випускники. Вони визначаються з своїм майбутнім. Ці посилання для вас.

Поради з вибору професії:

 

 

 Алгоритм вибору професії.

 

Більше про вибір професії

Типи професій

 

Як вибрати спеціальність у ВНЗ

 

Довідник ВНЗ

Пройдіть профорієнтаційні тести онлайн

 А за цим посиланням вчителі, батьки та учні можуть пройти курс "З учнями про освіту та карєру"

 

 Підготувала практичний психолог Бузівська Людмила Миколаївна