Поради психолога

 Читайте більше на сайті психолога

Психологічна служба нашої школи відкрила нову опцію: Віртуальну скриньку довіри. Адже  звичайною на цей час ви скористатися не можете. Але, виявляється, у такої скриньки є маса переваг: дійсно 100% анонімність за вашого бажання. Ви можете замовити відповідь на будь-який зручний для Вас ресурс. Ви можете писати не лише з серйозними і складними питаннями, а й просто з цікавості. А відповіді на запитання будете отримувати щопонеділка на вказаний ресурс. То ж, якщо бажаєте скористатися Віртуальною скринькою довіри - переходьте за посиланням.

 

Поради психолога в умовах надзвичайної ситуації:

 

1.       Зберігайте спокій. Це дасть вам можливість діяти чітко і виважено. В стані стресу, страху та паніки людина зазвичай діє помилково і неадекватно.

2.       Складіть план дій у випадку надзвичайної ситуації. Це дасть вам додаткову впевненість в ситуації, що склалася.

3.       Якщо вам важко опанувати себе, віднайдіть для себе один зі способів: займіть себе якоюсь справою, використайте якусь тактику чи заняття, яке зазвичай допомагає боротися з стресом, прийміть заспокійливе тощо.

4.       Встановіть інформаційний детокс: довіряйте інформації лише з офіційних джерел (підпишіться на них, наприклад сайт Міністерства Оборони України) і ігноруйте дописи приватних осіб, особливо якщо вони викликатимуть у вас емоції. Це ознаки атак інформаційної війни. І в жодному разі не поширюйте такі дописи.

 

Скринька довіри. Відповіді:

Запитання: Чого на мене свариться мама?

Коли людина свариться - це один з проявів агресії, а саме - вербальної. Це тиск на людину за допомогою слів.

Чому людина це робить? Щоб захистити себе і своїх рідних від небезпеки, від втрат, від ще більшого негативу. Коли втрачає контроль над ситуацією. Коли без агресії важливе для неї запитання залишається без вирішення.

Як ви бачите, причин буває багато і тут перераховані далеко не усі.

Тому я порекомендую автору запитання домовитися про консультацію з психологом, щоб розібратися саме у конкретному випадку. З свого боку гарантую неупередженість і анонімність.

 

 

Для випускників:

Поки весь світ чекає на нагоду повернутися до звичного життя, дехто готується до дуже кардинальних змін. І це - наші випускники. Вони визначаються з своїм майбутнім. Ці посилання для вас.

Поради з вибору професії:

 

 

 Алгоритм вибору професії.

 

Більше про вибір професії

Типи професій

 

Як вибрати спеціальність у ВНЗ

 

Довідник ВНЗ

Пройдіть профорієнтаційні тести онлайн

 А за цим посиланням вчителі, батьки та учні можуть пройти курс "З учнями про освіту та карєру"

 

 Підготувала практичний психолог Бузівська Людмила Миколаївна