Прийом до 1 класу

Оголошення про набір дітей до 1-го класу 2024 – 2025 н.р.
До уваги батьків майбутніх першокласників! 
Великомитницький ліцей Хмільницької міської ради оголошує набір учнів до 1 – го класу на 2024 – 2025  н.р.
Школа функціонує в режимі повного дня:
– навчальні заняття;
– харчування.
Школа обладнана місцями для рухливих ігор.
З дітьми працює практичний психолог.
Для зарахування до нашого закладу необхідно:
1) Копія свідоцтва про народження дитини.
2) Оригінал медичної довідки за формою № 086-1/о, завірений державною медичною установою, «Карта профілактичних щеплень» за формою № 063/о.
3) Заява встановленого зразка (пишеться в закладі) одного з батьків.
Увага! Приймається тільки повний пакет документів орієнтовно по кінець травня!
 
Нормативні документи: 
Конституція України
Стаття 53. Кожен має право на освіту
1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту";
Стаття 7. Мова освіти
Стаття 12. Повна загальна середня освіта
п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти
п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"
Стаття 18. Зарахування учнів
1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.
2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки 
встановленого зразка (Форма№ 086-1/о)

Наказ МОН України «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів» від 10.05.2018 №367
 
Наказ МОН України «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні» від 28.03.2022р. № 274 (https://mon.gov.ua/ua/news/nakaz-mon-deyaki-pitannya-organizaciyi-zdobuttya-zagalnoyi-serednoyi-osviti-ta-osvitnogo-procesu-v-umovah-voyennogo-stanu-v-ukrayini)
 
Лист МОН України «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти» від 16 квітня 2022 року №1/4202-22
 
Вчитель 1 класу Попадюк Ольга Степанівнавчитель першої кваліфікаційної категорії, здобула вищу освіту в Вінницькому державному педагогічному університеті, педагогічний стаж 20 років. Кабінет 1-го класу розташований на першому поверсі крила початкової школи.