Новини

  День знань в умовах пандемії

  Незвичайний Перший дзвінок. Лише перший та одинадцятий класи і батьки першокласників. Решта працюють за суворими правилами в класах. Але дзвінок все ж пролунав. Першокласники одержали подарунки від старших товаришів і спонсорів, товариства "Зернопродукт" і народного депутата Петра Юрчишина. Отже, початок зроблено.


  Фото із заходу 

  01.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Віримо в талант і сили кожного учня

  Кожна людина має талант і здібності, які можна використовувати для досягнення своїх цілей в житті. Завдяки поєднанню таких вроджених здібностей та працьовитості.

  І наполегливості наші діти демонструють високі результати в навчанні, спорті, творчості. Вони складають інтелектуальний резерв нашої країни. Ми впевнені, що в майбутньому всі діти матимуть значні професійні і творчі досягнення, тому що кожна дитина - це особливий, неповторний світ.

  Пропонуємо вашій увазі відео про дітей, яким якнайкраще вдалося реалізувати свої таланти:

  12.06.2020 | Aдмін | Читати далі

  Я - моє здоровя - моє життя

  Вже багато років у нашій школі діє ця програма для підлітків. В найважчий вік для дитини вона стає підтримкою і дороговказом. І ці нові для себе знання підліток здобуває в колі своїх шкільних друзів. 

  Програма начає спілкуватися, дбати про своє здоровя, уникати ризикованих ситуацій, планувати своє майбутнє. Учні обговорююють дорослі питання гендеру, насилля в суспільстві, права людини.

  Щороку тренінгові заняття за цією програмою проводяться з учнями 6 класу. 

  24.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

  Так називається нова програма, яка запроваджується у нашій школі. Рограма призначена для учнів 7-11 класів і призначена для попередження торгівлі людьми. 

  Проте ця програма має ширший спектр корисної дії. Вона вчить дітей уникати усіх форм ризикованої поведінку. Формує в них адекватну високу самооцінку. Спонукає до самопізнання і саморозвитку.

  З початком 2020 року ця програма стартувала у нашій школі. Пілотним став 7 клас. Клапсний керівник Жабіцька Жанна Володимирівна співпрацює разом з практичним психологом Бузівською Людмилою Миколаївною в процесі реалізації програми.

  Старт програми було обговорено з батьками на батьківських зборах 7 класу та вчителями на педагогічній нараді.

  І хоч початок 2020 року був насиченим карантинами, уже проведено частину занять. До кінця року все-таки планується цикл занять завершити та отримати зворотній звязок від учнів та їхніх батьків.

   

  24.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Навчання під час карантину

  Карантин - це не час канікул. Це час, коли навтання переходить у дистанційну форму. Учні отримали завдання з навчальних предметів різними каналами звязку. Також ви можете отримати усі завдання на вкладці Дистанційне навчання.

  Дівчата-STEM, слідкуйте за новинами. До 22 березня усі учасниці читають книгу на вибір та діляться своїми враженнями. Для зручності у папці з книгами буде розміщено і форму для звіту.

  16.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Пам'яті героїв Небесної Сотні

  Сьогодні, 20 лютого, ми зібралися тут, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXI століття. На очах в усього світу, у центрі Києва, європейської столиці, цинічно розстрілювали беззбройних людей: студентів, викладачів, художників, фермерів, журналістів, робітників... За те, що вийшли на мирний протест. Серед 107 Героїв, які загинули на Майдані є наші земляки, жителі Вінниці та   Вінницької області: Шимко Максим Миколайович, Полянський Леонід Петрович, Брезденюк Валерій Олександрович. Учні 6, 7, 9 класів розповіли присутнім про життєвий шлях наших героїв, читали присвячені їм вірші. Відеопрезентації про Шимка, Полянського, Брезденюка не залишили байдужими нікого. На завершення заходу учні та вчителі виконали Гімн України.

   


  Переглянути фото 

   

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 209