Новини

  Тиждень англійської мови у Великомитницькому ліцеї

  З 15-19 квітня в нашому  ліцеї пройшов тиждень англійської мови. Протягом тижня учні всіх класів брали участь в створенні оригінальних постерів про англомовні країни, конкурсах з приготування та фільмування страв з кухні англомовних країн а також відео презентацій про країни, у яких англійська мова є державною.
  Англомовний захід за участю учнів ліцею, режисера фільму ‘Вівчар’ Маттіаса Жуло, репортерки міської газети та викладачів ліцею Попадюк О., Бузівської Л., Сітарчук Г. не залишив байдужими здобувачів освіти. 
  Солодкий день з частуванням та вгадуванням рецепту традиційних смаколиків Великобританії захопив учнів та надихнув їх занурюватися із задоволенням у англомовну культуру.
  Роздинкою тижня став заключний день з виступами школярів Великомитницького ліцею: Крутенко В. з віршем У.Шекспіра ‘ Бути чи не бути’ та Фиц А. з піснею ‘Not enough ’, вгадування фразеологізмів, переглядом творчих робіт учнів ліцею, а також нагородженням!
  Дякую за цей неймовірний тиждень викладачу англійської мови Попадюк О, викладачу інформатики Шуляк Л, всім учням , вчителям, техперсоналу нашого ліцею! Все, чим жив наш ліцей напротязі цього тижня можна побачити за посиланням.
   
  Автор статті: Ганна СІТАРЧУК.
   
   

   

  30.04.2024 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з режисером Маттіасом Жуло

  16 квітня в нашому ліцеї відбулася особлива подія. В Кіноклубі Docudays UA при Великомитницькому ліцеї відбувся кінопоказ документальної стрічки "Вівчар" . Режисери Маттіас Жуло, Люсьєн Ру. Родзинкою події стало те, що саме Маттіас Жуло, один з режисерів фільму взяв участь в обговоренні. 

  Зустріч була глибока і змістовна. Ми ніби занурилися в процес зйомки, познайомилися з головними героями.
  Проте, основною темою розмови були важливі речі, які висвітлює кінострічка, і як, як виявилося, є актуальними як у Ірландії, так і в Україні:
  • Вибір майбутнього і вплив на нього старшого покоління.
  • Стосунки між поколіннями
  • Родинні цінності, традиції, які передаються з покоління в покоління. Ризик втратити їх.
  • Відтік молоді з малих населених пунктів у великі міста.
  Ось декілька відгуків про фільм і подію глядачів:
  • «Мені подобається перша і остання сцена фільму. В них показано, як подорослішав хлопець. І як дідусь за ним спостерігає.»
  • «Емоції головного героя розкриваються сценами природи у фільмі»
  •  «Для мене цей фільм про традиційні цінності, які передаються від дідуся до батька, від батька до сина. Зараз не дуже популярно розмовляти про це, тому цей фільм такий цікавий. Це фільм про традиції і спілкування поколінь.»
  • «Потрібно пам’ятати традиції дідусів і бабусь. Потрібно пам’ятати, хто ми є, і де живемо.»
  Перегляд фільму і спілкування відбувалися на англійській мові. Дякую Сітарчук Ганні, вчительці англійської мови за блискучу підготовку учнів, які вільно спілкувалися з режисером на англійській мові та за допомогу в модеруванні фільму.
  І наостанок, поради від режисера Маттіаса Жуло, як досягти успіху:
  • «Гарний будильник» (зрозуміють ті, хто подивився фільм)
  • Вивчати англійську мову. (Режисер відзначив гарну англійську наших учнів)
  • Не соромитися знайомитися з новими людьми.
  Модераторка кінопоказу: Бузівська Людмила

  Подія відбулася в межах тижня англійської мови. Більше про це читайте у статті місцевих ЗМІ News Хмільника

   

  20.04.2024 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень поезії 2024

     Ми живемо в двох реальностях:у світі в якому стріляють,помирають від куль, і, у світі,в якому триває життя.У рамках тижня поезії 2024 в нашому ліцеї пройшов марафон читання військової поезії.
     Даруємо вам поезію військовослужбовців.
  05.04.2024 | Aдмін | Читати далі

  Шануймо народні традиції

     Здавна українці шанували день весняного рівнодення, у який святкували початок Нового року: влаштовували ярмарки, співали, танцювали, брали участь у різноманітних іграх і випікали жайворонків, з якими зустрічали весну.
     Цього року день весняного рівнодення припадає 20 березня, тому сьогодні учні 5-го класу разом з класним керівником О.С. Крутенко згадали давні традиції: співали веснянки, грали народні ігри ("Подоляночку", "Мак") і, звичайно, пригощали власноруч випеченими жайворонками, даруючи з ними часточку свого гарного настрою й тепла.
  05.04.2024 | Aдмін | Читати далі

  Маскувальні сітки для ЗСУ

     Камуфляжні сітки широко використовують наші захисники для маскування техніки та військових об'єктів від ворожої розвідки.
  Учні, вчителі та всі працівники ліцею інтенсивно плетуть сітки у вільний час та за будь-якої іншої можливості. Тут завжди людно і гамірно.
     Учнівська рада активно долучилася до цього процесу і надає ефективну допомогу під час організації роботи та консультуванні всіх бажаючих.
     Перша сітка готова!
     На черзі ще дві!
     Приєднуйтеся до нас!
  05.04.2024 | Aдмін | Читати далі

  Збір коштів на дрони

       Мешканці нашої громади, як і всі українці, надають всебічну допомогу ЗСУ, особливо підрозділам, де несуть службу воїни-земляки. Учні, їх батьки та працівники Великомитницького ліцею розпочинають збір коштів для придбання дрона і звертаються з проханням долучитися до цієї важливої справи. Завдяки сучасним зброї, техніці та новітнім технологіям ми можемо зберегти не одне життя захисників. Сподіваємося на вашу участь і підтримку.
      Небайдужі пенсіонери та підприємець з м. Хмільника Онищук О.М.  відгукнулися на цей заклик і перші 1400 гривень вже надійшли до нашої скриньки.
      Місце збору коштів - Великомитницький ліцей.
      Разом до ПЕРЕМОГИ!
  05.04.2024 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
  Всього новин: 281