Новини

  Весна прийшла, прибратись пора

  Зійшов сніжок і все "багатство", яке ховалося під його біленькою ковдрою, вигулькнуло на світ божий. То ж не будемо чекати суботи, бо в суботу буде дощ, а скориставшись весняною теплою погодою швиденько причепуримо шкільну територію.


  Фоторепортаж 

  23.03.2017 | Aдмін | Читати далі

  Семінар психологів

  16 березня у нашій школі відбувся семінар практичних психологів на тему "Профорієнтаційна робота практичного психолога". Учасники семінару переглянули лінійку відкриття "Тиждня профорієнтації" та були присутні на відктитому заняття "Профорієнтація для 9 класу"

  фото з семінару

  20.03.2017 | Aдмін | Читати далі

  Шевченкове слово на чарівних струнах

  Ми українці. Ми маємо свою історію і культуру, а з нею нашу мову, символи, традиції, обряди, свята, ментальність, які збереглись всупереч перешкодам і заборонам. Нашим дітям ми повинні дати можливість осмислити духовні цінності, відновити зв'язки з надбанням старших поколінь, укріпити в них український дух. Все йде від людської душі. І від непросвітленої та спустошеної, на жаль, також. Отож ми маємо заповнити ці пустоти рідним змістом, людяністю, національною ідеєю. На це й була спрямована творча зустріч зі талановитими виконавцями української пісні. небайдужими до долі свого народу, до справи виховання підростаючого покоління, до збереження наших правічних цінностей. Наші гості, тріо бандуристів Хмільницького районного будинку культури в складі Олени Фіщук, Валентини Автодійчук, Галини Солоненко, та працівник районної бібліотеки Марія Бабій презентували лекцію-концерт "Нам треба голосу Тараса". В їхньому виконанні прозвучали пісні на слова Т.Шевченка, які не залишили байдужими нікого з присутніх. 


  Фото з концерту 

  16.03.2017 | Aдмін | Читати далі

  Шевченківські дні

  Початок весни приніс нам Шевченківські свята. У ці дні ми вшановуємо пам'ять геніального Кобзаря поетичним словом, однак не лише Шевченковим. Тому 6 березня в стінах нашої школи відбулось літературне свято на тему "Даруймо квіти митцям, які народились навесні". Учні дізналися цікаві факти біографій митців-іменинників, а також ширше ознайомились з їх творчістю. Перед глядацькою аудиторією виступили учні 5-го і 10-го класів.


  Матеріальне забезпечення і фото 

  09.03.2017 | Aдмін | Читати далі

  Зустіч колег

  15 лютого в нашій школі відбулись засідання методичних об'єднань вчителів гуманітарного та фізико-математичного циклів. Гуманітарії працювали над питаннями організації науково-дослідницької роботи учнів. Розглянули теоретичне підгрунтя проблеми та відвідали відкритий урок української літератури в 9 класі (учитель Нечипорук Н.С.) на тему життя та творчості Т.Шевченка, на якому демонструвалась дослідницька робота школярів в рамках застосованої на уроці технології де Боно Шість капелюхів. Вчитель історії Андрощук М.Я. провела для колег екскурсію до шкільної світлиці.

  Математики зосередились на питаннях активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках, відвідали урок математики в 5 класі (вчитель Коврига Н..М.) на якому застосовувались ігрові прийоми, та позакласній роботі (вчитель Онищук М.В.). Крім того вчителі мали нагоду розширити свої знання та вдосконалити вміння і навички роботи з інтернет-ресурсами.

  Фото та матеріали методоб'єднань 

  24.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  Герої Небесної сотні

   

  20 лютого учні школи вшанували память Героїв Небесної сотні на лінійці-реквіємі.

  20.02.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 «22» 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
  Всього новин: 222