Новини

  Волонтерське свято

  Чи не найважливіша робота сьогодні - соціальна. У наш час вона не лише потрібна, а й престижна і популярна. Чимало українських і світових знаменитостей долучаються до благодійства, меценатства, волонтерства. В нашій школі також діє волонтерський загін "Добротворці", на рахунку якого багато добрих справ.  Молоде покоління волонтерів з гідністю продовжує традиції своїх попередників-випускників. А на цей раз вони самі в ролі підопічних, тому що на річницю волонтерського руху до нас завітали поважні гості: Калініченко В.О. - голова районної ради ветеранів, Гуменюк В.С. - директор філії ім. Мічуріна ПРАТ "Зернопродукт", Масленко Ю.М. - голова Великомитницького осередку ветеранів, Лактіонов О.С. - поет і художник, великий патріот нашого краю. Та й нагода для візиту гарна, загін "Добротворці" виборов І місце серед волонтерів району.


  Фоторепортаж зі свята 

  12.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Ще один крок на шляху реалізації проблеми

  Саме так, ще одним кроком на шляху реалізації проблеми школи стала участь в конкурсі проектів. Перший раз на обласному  рівні нам, на жаль, не вдалось захистити свій омріяний майданчик з тренажерами для спортивних занять. Зате на цей раз повезло, а може і не стільки повезло, скільки по-доброму по відношенню до шкіл повела себе Хмільницька райрада, яка зважилась виділити небачені раніше кошти на освітянські мрії. Як би там не було, а після тривалих митарств, числених візитів по різних кабінетах і службах, кількаразового переписування і утрясання, тендерів та інших елементів нинішньої бюрократії настало свято і на нашій вулиці. і найбажанішими гостями на ньому були ті, хто проплатив цю розвагу, а це Хмільницька районна рада, Великомитницька сільська рада, філія ім. Мічуріна ПРАТ "Зернопродукт" і батьківська громадськість. Саме завдяки їх фінансуванню школа отримала 6 ноутбуків, два 44-дюймових телелевізори, 5 комплектів стререоколонок, купу взякої супровідної фурнітури і змогла оформити навчальних кабінет медіазасобів обставивши його новими меблями на 24 місця.

  Фото та ішні матеріали зі свята 

  08.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпеки дорожнього руху в школі

  І так, відбулась ціла купа цікавих подій, про які звітує вчитель предмету "Безпека дорожнього руху"  Жабіцька Жанна Володимирівна. Отож розпочнемо:

  28.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  День української писемності та мови.

  До цього свята учні 5 класу разом з своїм класним керівником вчителем української мови та літератури Нечипорук Н. С. підготували цікавий загальношкільний захід.

  Фото з свята

  21.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень англійської мови

  Із 7 по 11 листопада 2016 p. в нашій школі відбувався традиційний тиждень англійської мови, в якому брали участь учні 1-11 класів. В його рамках проведено низку цікавих заходів: конкурс на кращу проектну роботу для 5-11 класів, "Моя улюблена англійська літера" для 1-2 класів, жива газета на тему "Ми вивчаємо англійську мову" для 8-11 класів та ряд інтелект-шоу і розвиваючих ігор.


  Матеріали про захід.

  Фото з нагородження

  17.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  Конкурс

  В нашій школі відбулося нагородження призерів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок"

  Вітаємо Лукашенко Віторію, ученицю 9 класу, яка отримала "Золотий колосок"!!!

  Фото з нагородження

  16.11.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 «22» 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 208