Новини

  Гостинці для захисників України

  Наші діти не лише самі полюбляють отримувати подарунки, а й із задоволенням роблять подарунки іншим. Тому нещодавно ми зібрали і відправили для наших захисників - військовослужбовців ЗС України яблука, печиво, цукерки, воду та сподіваємося, що наші гостинці допоможуть створити їм святковий настрій, відчути нашу вдячність і турботу. Щиро дякуємо батькам наших учнів за те, що вони підтримують всі добрі справи своїх дітей і активно допомагають їх здійснювати.

  15.12.2020 | Aдмін | Читати далі

  День знань в умовах пандемії

  Незвичайний Перший дзвінок. Лише перший та одинадцятий класи і батьки першокласників. Решта працюють за суворими правилами в класах. Але дзвінок все ж пролунав. Першокласники одержали подарунки від старших товаришів і спонсорів, товариства "Зернопродукт" і народного депутата Петра Юрчишина. Отже, початок зроблено.


  Фото із заходу 

  01.09.2020 | Aдмін | Читати далі

  Віримо в талант і сили кожного учня

  Кожна людина має талант і здібності, які можна використовувати для досягнення своїх цілей в житті. Завдяки поєднанню таких вроджених здібностей та працьовитості.

  І наполегливості наші діти демонструють високі результати в навчанні, спорті, творчості. Вони складають інтелектуальний резерв нашої країни. Ми впевнені, що в майбутньому всі діти матимуть значні професійні і творчі досягнення, тому що кожна дитина - це особливий, неповторний світ.

  Пропонуємо вашій увазі відео про дітей, яким якнайкраще вдалося реалізувати свої таланти:

  12.06.2020 | Aдмін | Читати далі

  Я - моє здоровя - моє життя

  Вже багато років у нашій школі діє ця програма для підлітків. В найважчий вік для дитини вона стає підтримкою і дороговказом. І ці нові для себе знання підліток здобуває в колі своїх шкільних друзів. 

  Програма начає спілкуватися, дбати про своє здоровя, уникати ризикованих ситуацій, планувати своє майбутнє. Учні обговорююють дорослі питання гендеру, насилля в суспільстві, права людини.

  Щороку тренінгові заняття за цією програмою проводяться з учнями 6 класу. 

  24.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

  Так називається нова програма, яка запроваджується у нашій школі. Рограма призначена для учнів 7-11 класів і призначена для попередження торгівлі людьми. 

  Проте ця програма має ширший спектр корисної дії. Вона вчить дітей уникати усіх форм ризикованої поведінку. Формує в них адекватну високу самооцінку. Спонукає до самопізнання і саморозвитку.

  З початком 2020 року ця програма стартувала у нашій школі. Пілотним став 7 клас. Клапсний керівник Жабіцька Жанна Володимирівна співпрацює разом з практичним психологом Бузівською Людмилою Миколаївною в процесі реалізації програми.

  Старт програми було обговорено з батьками на батьківських зборах 7 класу та вчителями на педагогічній нараді.

  І хоч початок 2020 року був насиченим карантинами, уже проведено частину занять. До кінця року все-таки планується цикл занять завершити та отримати зворотній звязок від учнів та їхніх батьків.

   

  24.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Навчання під час карантину

  Карантин - це не час канікул. Це час, коли навтання переходить у дистанційну форму. Учні отримали завдання з навчальних предметів різними каналами звязку. Також ви можете отримати усі завдання на вкладці Дистанційне навчання.

  Дівчата-STEM, слідкуйте за новинами. До 22 березня усі учасниці читають книгу на вибір та діляться своїми враженнями. Для зручності у папці з книгами буде розміщено і форму для звіту.

  16.03.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
  Всього новин: 222