Новини

  Медіатори завітали до 4 класу

  Учні середніх та старших класів уже добре знайомі з поняттям медіації і кожен з них в тій чи іншій мірі співпрацюваз з медіаторами нашої шкільної служби порозіміння "Космос". А учні молодших класів в силу свого віку потребують особливого тлумачення. 

  Отже, знайомство з поняттям медіації при вирішення конфлікту ми розпочали з 4 класу. Тренінгове заняття "Що робити з конфліктом" провели медіатори Баліцька Анастасія та Попадюк Дмитро. Тепер конфлікти для учнів 4 класу не є проблемою, адже вони знають, як їх вирішити, не зашкодивши власним інтересам.

  Захід проводився в межах участі у проекті @Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів за напрямком Організація простору, адже вміння вирішувати конфлікти робить перебування учнів у школі більш комфортним.

   

  #HealthySchools_UA

  15.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  В новому навчальному році нові заняття від медіаторів

  В минулому навчальному році майже усі учні школи отримали досвід співпраці з медіаторами. Учні за допомогою медіаторів вирішували конфлікти. Медіатори проводили кола цінностей, тематичні кола та тренінгові заняття з 3-11 класами. 

  У цьому навчальному році уже проведено три медіації. 

  У 6 класі було проведено тематичне коло "Вирішуй конфлікт, не принижуючи права опонента". Учні поговорили про ненасильницькі способи вирішення конфлікту. Також було висвітлено питання діяльності ШСП "Космос" у нашій школі, досвід учнів співпраці з ними. 

  14.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Екскурсія до Софіївки

  Учні школи побували в Національному дендрологічному парку "Софіївка" у старовинному місті Умань. Цей парк - перлина України, дивовижна поема з каменю, води, рослин, архітектурних споруд і скульптур, який розкинувся на площі близько 170 га. Діти доторкнулися до світу прекрасного , отримали насолоду від неповторних архітектурних ансамблів, свіжої прохолоди цілющих струмків і столітніх дерев.

  Піша прогуляка, цілюще повітря та неповторна природа  наповнили учнів бадьорістю та наснагою на наступну навчальну чверть. 

  Захід проводився в межах участі у проекті @Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів за напрямком Фізична активність

  #HealthySchools_UA

  14.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень історії в школі

  З 12 по 16 листопада в школі проводиться тиждень історії. Сьогодні було дано старт дійству на загальношкільній лінійці. Учнів чекають цікаві і пізнавальні заходи і екскурсії. Перед присутніми виступила сама Кліо, яка закликала до мандрівки в країну Історію.


  Програма тижня історії

  Фото із місця події 

  12.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Яблучні перерви

  В початкових класах нашої школи щоденно проводяться "яблучні перерви". Під час цих перерв дфіти споживають яблука, які заряджають їх енергією, насичують організми корисними речовинами та стимулюють роботу центральної нервової системи. Вчителі проводять бесіди з учнями про корисні властивості яблук, а також про обмеження їх вживання людьми, схильними до деяких захворювань.

  Захід проводився в межах участі у проекті @Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів за напрямком Здорове харчування

  29.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  Заголовок новини

  10 років тому було закладено шкільний дендрарій. Красиві крони його дерев і кущів надають особливу привабливість території школи. Крім того рослини мають багато корисних властивостей:сприяють очищенню повітря від шкідливих бактерій, пилу, поглинають вуглекислий газ, а виділяють необхідний для дихання кисень.

  В дендрарії діти знайомляться з багатством і різноманітністю місцевої, іноземної та декоративної флори, вчалться бережливо ставитись до рослин, очороняти природу рідного краю, здобувають навики висадження рослин та догляду за ними.

  На сьогоднішній день шкільний дендрарій налічує близько 30 різновидностей дерев і кущів.

  Ось і нещодавно діти висадили сажанці катайпи, які подарував житель нашого села Паляничко Іван Климович.

  Захід проводився в межах участі у проекті @Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів за напрямком Організація простору

  29.10.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 188