Новини

  Школа зустрічає семінар вчителів біології та хімії

  28 лютого в школі відбувся семінар вчителів біології та хімії. Для гостей були показані відкриті уроки. Урок хімії в 7 класі провела Клєшко Інна Володимирівна. Вчителька молода, але трималася впевнено. Тема уроку "Оксиген. Кисень Добування кисню в лабораторії". Не підвели і учні. Хімію вони вивчають перший рік, але проявили доволі грунтовні знання і непогане вміння виконувати колективні завдання. Урок біології в 11 класі показала Поліщук Надія Володимирівна. Тема уроку "Загальна характеристика біосфери" Вчителька має великий досвід, з класом працює вже сьомий рік, є його класним керівником. То ж, як кажуть, сам бог велів. І все вийшло добре. Урок пройшвов у швидкому темпі, був дуже динамічний. Специфіка матеріалу передбачала залучення великої кількості джерел. Кожен із випускників вніс свій посильний внесок у загальний результат, який, бузумовно, був високим. Перед вчителями було поставлене завдання показати використання інформаційних технологій. Ми це побачили у гарному виконанні.

  Ще фото про семінар 

  11.03.2014 | Aдмін | Читати далі

  З Новим 2014 роком!

  Жміть зображення для перегляду привітання.

  Фото з Новорічного вечора 

  30.12.2013 | Aдмін | Читати далі

  "Добротворці"

  Однією  з важливих ланок виховної роботи сучасного навчального закладу є розвиток волонтерського руху. Волонтерська діяльність - це добровільна діяльність учнівської молоді - волонтерів, яка спрямована на надання допомоги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, і сприяє самореалізації волонтера. Саме молодь є надійним потенціалом суспільства, який призводить до позитивних зрушень. Тому в нашій школі створено постійно діючий волонтерський загін «Добротворці», який об'єднує 16 учнів.

  13.12.2013 | Aдмін | Читати далі

  Семінар вчителів 2-х класів

  Ні для кого не секрет, що другий клас навчається за новим (11-річним) Державним стандартом загальної початкової освіти. І через цю свою унікальність вчителі, яким випала честь стати першими мають клопіт. Тут і моніторинги, жесть, і проблеми з підручниками, і семінари. Одним словом клопотів вистачає. В цей четвер, якраз на Михайла, коли весь Митник відзначає свій престольний празник, вчителі початкових класів, а з ними вся школа, приймають гостей. Головний іменинник - Олена Степанівна, бо саме вона зі своїми учнями дала відкритий урок для 35 глядачів. Іншим вчителям теж випала честь зіграти важливу роль в події - підготовка і проведення святкового українського ярмарку. За законами жанру було все - і пісня, і видовище, і ярмаркові столи із всякими солодощами і фруктами.

  Про всі події можна довідатись тут     

  23.11.2013 | Aдмін | Читати далі

  День вчителя

  6 жовтня в цьому році все прогресивне людство традиційно відзначає день вчителя. Школа робить це 4 жовтня, щоб не пропав вихідний. Із самого ранку зібралась робоча лінійка, на якій відбулась передача управлінських функцій від педагогічного колективу до рук наших випускників. Поки діти вчили дітей і готувались до врочистого концерту, вчителі розслабляються в кімнаті 11 класу за солодким столом.

  Фоторепортаж про вчительське свято       

  23.11.2013 | Aдмін | Читати далі

  Героям слава!

   Більше 60-ти років стоїть на могилі 68-ми солдат, які загинули у 1944 р. при визволенні сіль Великомитницької сільської Ради скорботна кам'яна фігура солдата. Пам'ятник поряд зі школою став одним із славних символів нашого села. На День Перемоги біля нього відбуваються мітинги, а квіти лежать завжди.

  Проте час немилосердний і до кам'яних солдат, через що постала потреба у реставрації. Завдяки старанням працівників товариства "Зернопродукт", яким багато років керує  Володимир Сергійович Гуменюк, й таланту нашого земляка, відомого скульптора Віктора Стукана, а також за участі і при підтримці багатьох інших людей це стало можливим.  І ось, 20 вересня, під час урочистої лінійки-реквіуму, на якій було присутнє районне керівництво на чолі з головою Хмільницької РДА Олегом Томашуком, оновлений пам'ятник вікрито. Його освятив благочинний Хмільницького благочиння отець Михаїл. А ще був виступ хору ветеранів, які виконували воєнні пісні і, як і належить при похованні солдат, салют.

  Переглянути фото з місця події 

  21.09.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 «34» 35 36 37
  Всього новин: 222