Новини

  Пам’яті Героїв Крут

  29 січня в ЗШ І-ІІІ ступенів с. В. Митник за сприяння сектору сім’ї та молоді управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької РДА було проведено ряд заходів на тему «Пам’яті Героїв Крут присвячується…». Учнями школи було проведено усний журнал, конкурс плакатів, а одинадцятикласники  підготували загальношкільний захід «Герої Крут – для нащадків взірець». 29 січня 2018 року біля станції Крути відбувся нерівний бій між переважаючими силами більшовицької Росії та студентською сотнею збройних сил молодої Української республіки. В пам’яті народу назавжди збережеться історія про 300 студентів, які віддали своє життя за незалежність своєї Вітчизни. Передчасно зів’ялий цвіт, юні романтики, майже діти, які стали символом національної честі, символом патріотизму, символом нескореного духу нашої нації.

  Матеріали усного журналу та конкурсту плакатів 

   

  31.01.2018 | Aдмін | Читати далі

  Новорічні свята

  Завершилися уже Новорічні свята. Давайте згадаємо, як ми відзначали Новий Рік у нашій школі:

  Це ще не все. Ось решта фото.

  22.01.2018 | Aдмін | Читати далі

  Важкий метал

  Завдяки спонсорській допомозі народного депутата України від нашого округу Петра Юрчишина наша школа серед інших стала власником сучасного силового тренажера Inter Atletika. Випускник нашої школи  Володимир Жабіцький допоміг доукомплектувати його штангою з блінами та збірними гантелями. Так що тепер у спортивному кабінеті, яким завідує вчитель фізкультури Станіслав Васильович Цибух, по перервах людно. Чоловіча частина школи долучається до гри "в важкий метал".


  Переглянути фото 

  15.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Воєнні ігри

  Нещодавно відбулось свято до Дня ЗСУ. Немає почеснішої професії на світі ніж захищати Батьківщину. Ми здійснили цікаву подорож у дивовижний світ сили і краси, кмітливості і майстерності. Під час змагань між учнями 10-11 класів глядачі змогли переконатись, що сильна половина людства дійсно наділена такими якостями. Всі учасники були спритними, витривалими та мужніми. Та перемогу здобули одинадцятикласники. Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагань. Дякуємо за чудове свято.

  Фото зі свята 

   

  13.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Cемінар вчителів математики

  29 листопада школа приймала районний семінар вчителів математики. Гостям була представлена доволі насичена програма, яка включала в себе три відкриті уроки та виховний захід "Я люблю Україну та математику".

  Фото із семінару 

  12.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Математика – цариця наук

  Із 3-го по 6-е листопада в школі проводився тиждень математики. Участь в підготовці і проведенні заходів брали всі учні школи. Розпочався тиждень лінійкою, на якій було оголошено зміст заходів. 7-го листопада  проводився турнір юних математиків між учнями 6-7 та 8-9 класів. Переможцями у цих поєдинках стали учні  7-го та 9-го класів. Наступного дня проводились цікаві математичні вікторини, пізнавальні десятихвилинки на уроках математики, де діти дізнались про цікаві факти з життя видатних математиків, прислів’я і приказки з числами та математичними термінами. У четвер проводився конкурс математичних газет. Кожна газета вирізняється змістовністю, індивідуальністю, креативністю, оригінальністю. Журі дало найвищу оцінку всім роботам. У п’ятницю відбулась гра між командами 10-11 класів «Найрозумніша команда». Перемогу здобули одинадцятикласники. Підсумувавши, можна стверджувати, що математика завжди залишається молодою, цікавою  наукою, яка постійно розвивається і розширює галузі свого застосування та має велике значення в житті кожної людини. 

  Фоторепортаж з місця події 

  12.12.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 «15» 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 208