Новини

  Пам'яті героїв Небесної Сотні

  Сьогодні, 20 лютого, ми зібралися тут, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXI століття. На очах в усього світу, у центрі Києва, європейської столиці, цинічно розстрілювали беззбройних людей: студентів, викладачів, художників, фермерів, журналістів, робітників... За те, що вийшли на мирний протест. Серед 107 Героїв, які загинули на Майдані є наші земляки, жителі Вінниці та   Вінницької області: Шимко Максим Миколайович, Полянський Леонід Петрович, Брезденюк Валерій Олександрович. Учні 6, 7, 9 класів розповіли присутнім про життєвий шлях наших героїв, читали присвячені їм вірші. Відеопрезентації про Шимка, Полянського, Брезденюка не залишили байдужими нікого. На завершення заходу учні та вчителі виконали Гімн України.

   


  Переглянути фото 

   

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Дівчата STEM. Підведення підсумків.

  У 2019 році у нашій школі розпочав діяти філіал Дівчата STEM.

  Що ж нам вдалося за цей час? Немало.

  Ми проводили тематичні наукові дні і конкурси, приймали участь у конкурсах і олімпіадах, перемагали в них, провели День Дівчат, за наслідками якого учениця 10 класу Сакса Анастасія була нагороджена екскурсією до Верховної Ради України.

  І все це не дарма. Адже ми увійшли в 20 найкращих філіалів в Україні і прийняли участь у Фінальній конференції Дівчата-STEM. Школу представили учасниці філіалу Левченко Валерія та Щебенюк Анастасія з вчителем інформатики Бузівською Людмилою Миколаївною.

  Конференція проходила у м. Южноукраїнськ.

  Перша частина пройшла у Южноукраїнській гімназії № 1, адже саме вона стала переможницею у конкурсі філіалів. Гімназія гостинно прийняла учасниць філіалів з усієї України. Ми познайомилися з гімназією-переможницею.Дівчата-STEM продемонстрували свій  кабінет робототехніки.  Талановиті діти зустріли нас святковим концертом і привітанням від Св. Миколая. 

  Друга частина конференції відбувалася на базі Національної атомної енергогенеруючої компанії Енергоатом. Ми познайомили з діяльністю STEM-компанії. Було цікаво дізнатися, як накопичується електроенергія.

   Наступна робота проходила у коференц-залі Енаргоатому. Наш філіал, як і решта, презентував свої досягнення за 2019 рік. Спікером була Левченко Валерія.

  Продовження роботи поєднало у собі і задоволення і користь, адже з нами проводилися цікаві тренінги, успішні люди ділилися секретами успіху, ми слухали розповіді, виконували вправи, планували свої наступні кроки. Завершення - нагородження. Наш філіал, школа та координатор філіалу Бузівська Людмила отримали подяки та подарунок - чудовий банер, який тепер стоїть у нашій школі.

  У 2020 році наш філіал продовжує свою роботу. Учасниці філіалу вже взяли участь у інженерному тижні та Дні безпечного інтернету, Тижні географії і планують нові і цікаві заходи на майбутє.

  19.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  День Безпечного Інтернету

  11 лютого весь світ відзначає День безпечного Інтернету.

  Наші учні також приєднуються до цієї події. Заходи відбуватимуться з 11 по 25 лютого:

  1. Навчання та отримання сертифікату до Дня безпечного Інтернету на платформі Cisco

  2. Всеукраїнський конкурс "Безпечний Інтернет" на платформі "На урок"

  3. Тренінгові заняття з учнями.

   

  14.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Академія при школі

  В 2019-2020 н.р. у нашій школі відбулася подія: при нашій школі відкрито академію на всесвітній науковій платформі Cisco.

  Ця платформа відома своїм внеском в вивчення ІТ-технологій, а також є місцем співпраці провідних ІТ-спеціалістів світу.

  Вже не перший рік наша школа приймає участь у заходах на платформі Cisco, які організовують провідні ВИШі України, Інститут модернізації змісту освіти та #Центркращогоінтернету тощо.

  Наша школа отримала сертифікати до Дня безпечного Інтернету 2019 та Дівчата TECH 2019, а це означає, що ми не лише були учасниками подій, а й успішно здали тести та отримали сертифікати не менше 10 учнів.

  Адміністратором академії стала вчитель інформатики Бузівська Людмила Миколаївна, яка пройшла відповідне навчання та отримала відповідний сертифікат та у співпраці з Політехнічним Університатом "Житомирська політехніка" відкрила академію при школі.

  Навчання в академії проходять учні 8-11 класів, проте можуть долучитися і вчителі, і мешканці громади. Для цього необхідно звернутися до вчителя інформатики. Навчання можна проходити як в школі, так і вдома, використовуючи власний обліковий запис на платформі. 

  10.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Моє майбутнє в Україні.

  В останні навчальні дні 2019 року у нашій школі практичним психологом Бузівською Людмилою було проведено національний урок "Моє майбутнє в Україні" для учнів 9-10 класів. 

  Заняття дозволило учням  сформувати уявлення про майбутню професію та зробити перший крок до неї. Захід відбувся за організації Центру «Розвиток КСВ» спільно із Міністерством освіти і науки України та Першим Українським Міжнародним Банком в межах проєкту «Моя кар'єра в Україні».  

  Учні обюговорили зміни в світі професій, що буде актуально в майбутньому. Також кожен з них зміг проаналізувати свої здібності і вподобання та спробував визначитися, яку б професію хотів би здобути в майбутньому.

  Це не останній захід профорієнтаційного спрямування у нашій школі у цьому навчальному році. Такі заходи проводяться постійно на різних ріванях. Наприклад, вже скоро нас чекає Тиждень профорієнтації.

  10.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності і Свободи

  День Гідності і Свободи у нашій школі пройшов дуже продуктивно.
  Учні задумалися над базовими цінностіми людства, визначили поняття гідності та усвідомили свою роль житті світу.
  Були проведені заняття:
  📝6 клас - заняття "День Гідності і Свободи"
  📝3 клас - участь у Всеукраїнському конкурсі до Дня Гідності і Свободи на платформі На Урок
  📝2 клас - Марафон написання листів

  Заняття до Дня Гідності і Свободи у нашій школі проходили до 10.12 (як і в багатьох навчальних закладах світу, тому що це всесвітня акція), адже дуже багато цікавого заплановано.
  В учнів 7 класу відбулося заняття "Гідність на перший погляд". Учні познайомилися з цілями сталого розвитку та пройшли онлайн-тест до Дня Гідності і Свободи на платформі На урок.

  У Всесвітній День Співчуття і наші учні не залишилися осторонь.
  Вони прийняли участь у Марафоні написання листів, адже не можуть залишатися байдужими до чужої біди.
  В цей день в марафоні прийняли участь:
  👝 6 клас
  👝 7 клас
  👝 11 клас

  До Марафону написання листів долучилися і інші класи, адже наша школа є офіційним партнером марафону, а Бузівська Людмила Миколаїнна - координатором цієї події:

  📝 2клас
  📝 5 клас
  📝 3 клас
  📝 9 клас
  📝 10 клас

   

  31.01.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
  Всього новин: 222