Новини

  День козацької слави

  Чудові спогади та море позитивних емоцій залишило після себе свято козацької слави, яке організували вчителі та учні Великомитницької школи 15 жовтня:

  Учні 6 класу підготували виступ до Дня козацької слави.

  3, 7 ТА 11 еласи організували велопробіг околицями рідного села.

  Завершилось свято справжньою козацькою юшкою, яку із задоволенням всі смакували на шкільному подвір'ї!!!

  #HealthySchools_UA

  23.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

  Наша школа у 2019-2020 навчальному році знову приєдналася до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Ми разом з учнями та батьками протягом року будемо приділяти увагу здоровому харчуванню, фізичній активності учнів та занняттю спортом, а також створюватимемо комфортне і фізично, і психологічно, середовище у школі.

   

  18.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Футбольний турнір

  В рамках Тижня фізичної культури і спорту проведено змагання з футболу між збірними командами шкіл с. В. Митник та Кушелівки. З рахунком 2:0 перемогла команда с. В. Митник

  11.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Права людини в освітньому просторі

  В межах проекту "Удосконалення юридичної освіти та освіти з прав людини" Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства освіти і науки України у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra 22-26 липня відбувся тренінг для вчителів "Права людини в освітньому просторі".   Участь прийняли 24 вчителі з усієї України і дуже приємно, що практичний психолог нашої школи Бузівська Людмила Миколаївна у їх числі. Учасники стали сертифікованими тренерами з прав людини, які можуть проводити освітні та просвітницькі заходи з прав людини для учасників та учасниць освітнього процесу. Цього року у нашій школі запланована низка заходів, покликана на падвищення правової обізнаності та правової свідомості усіх учасників навчального процесу.

   

  04.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято шанувальників фізкультури і спорту

  В школі відбулось спортивне свято, присвячене тиждню фізичної культури і спорту. Люди давно зрозуміли, наскільки важливо піклуватися про своє фізичне здоров'я. Ми прагнемо, щоб наші діти були здоровими, міцними і сильними. Програма змагань була цікавою і різноманітною. Оцінювання було незвичайним: за перемогу діти отримували не бали, а фрукти: яблука, груші чи виноград. А вболівальники за участь у спортивній вікторині отримували призи. Діти змогли поповнити запас вітамінів організму завдяки виграним конкурсам.

  18.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Навчіть дитину захищатися

  Безпека дітей - перше про що дбають батьки. Адже це - найголовніше. І батьки, і школа намагаються зробити усе можливе, аби діти уникнули усіх можливих загроз і не зазнали ніякої шкоди. В більшості випадків така турбота є успішною. Але є загроза, в боротьбі з якою  наше суспільство почувається дещо безпорадним, адже "про таке не говорять" - це сексуальне насильство.

  Ніби не так часто ми чуємо про такі випадки. І думаємо, що це - рідкість. Але ж ні - кожна четверта дитина зазнає сексуального насилля хоча б раз у житті. І не важливо, живе вона у місті чи у селі. Цифри ті ж. 

  Що ж робити?

  Саме з цією метою у нашій школі у новому навчальному році впроваджується програма "Навчіть дитину захищатися". Будуть проводитися заняття з дітьми різних вікових категорій та їхніми батьками.

  Програма впроваджується Українським фондом "Благополуччя дітей" та схвалена Міністерством освіти і науки України.

  З метою успішного впровадження програми психолог нашої школи Бузівська Людмила Миколаївна прошйшла триденний курс-тренінг "Навчіть дитину захищатися"

  09.09.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 208