Новини

  «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

  Наша школа у 2019-2020 навчальному році знову приєдналася до програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Ми разом з учнями та батьками протягом року будемо приділяти увагу здоровому харчуванню, фізичній активності учнів та занняттю спортом, а також створюватимемо комфортне і фізично, і психологічно, середовище у школі.

   

  18.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Футбольний турнір

  В рамках Тижня фізичної культури і спорту проведено змагання з футболу між збірними командами шкіл с. В. Митник та Кушелівки. З рахунком 2:0 перемогла команда с. В. Митник

  11.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Права людини в освітньому просторі

  В межах проекту "Удосконалення юридичної освіти та освіти з прав людини" Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства освіти і науки України у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra 22-26 липня відбувся тренінг для вчителів "Права людини в освітньому просторі".   Участь прийняли 24 вчителі з усієї України і дуже приємно, що практичний психолог нашої школи Бузівська Людмила Миколаївна у їх числі. Учасники стали сертифікованими тренерами з прав людини, які можуть проводити освітні та просвітницькі заходи з прав людини для учасників та учасниць освітнього процесу. Цього року у нашій школі запланована низка заходів, покликана на падвищення правової обізнаності та правової свідомості усіх учасників навчального процесу.

   

  04.10.2019 | Aдмін | Читати далі

  Свято шанувальників фізкультури і спорту

  В школі відбулось спортивне свято, присвячене тиждню фізичної культури і спорту. Люди давно зрозуміли, наскільки важливо піклуватися про своє фізичне здоров'я. Ми прагнемо, щоб наші діти були здоровими, міцними і сильними. Програма змагань була цікавою і різноманітною. Оцінювання було незвичайним: за перемогу діти отримували не бали, а фрукти: яблука, груші чи виноград. А вболівальники за участь у спортивній вікторині отримували призи. Діти змогли поповнити запас вітамінів організму завдяки виграним конкурсам.

  18.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Навчіть дитину захищатися

  Безпека дітей - перше про що дбають батьки. Адже це - найголовніше. І батьки, і школа намагаються зробити усе можливе, аби діти уникнули усіх можливих загроз і не зазнали ніякої шкоди. В більшості випадків така турбота є успішною. Але є загроза, в боротьбі з якою  наше суспільство почувається дещо безпорадним, адже "про таке не говорять" - це сексуальне насильство.

  Ніби не так часто ми чуємо про такі випадки. І думаємо, що це - рідкість. Але ж ні - кожна четверта дитина зазнає сексуального насилля хоча б раз у житті. І не важливо, живе вона у місті чи у селі. Цифри ті ж. 

  Що ж робити?

  Саме з цією метою у нашій школі у новому навчальному році впроваджується програма "Навчіть дитину захищатися". Будуть проводитися заняття з дітьми різних вікових категорій та їхніми батьками.

  Програма впроваджується Українським фондом "Благополуччя дітей" та схвалена Міністерством освіти і науки України.

  З метою успішного впровадження програми психолог нашої школи Бузівська Людмила Миколаївна прошйшла триденний курс-тренінг "Навчіть дитину захищатися"

  09.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  В гостях у національних гвардійців

        11 квітня старшокласники нашої школи побували на зустрічі з військовослужбовцями в/ч №3028 в м. Калинівка. Майже 2 години перебування на території частини пройшли миттєво. Позитивним, захоплюючим враженням не було меж.

        Розпочалась зустріч біля пам’ятника військовослужбовцям частини, які  загинули під час ООС та при виконанні службових обов’язків на території нашої країни та за її межами. Наші діти вшанували їх пам’ять, поклавши квіти до підніжжя постаменту.

        На території частини учням продемонстрували сучасну військову техніку і високоточну зброю, яка є в даний час на озброєнні Збройних Сил України, особисті засоби захисту військовослужбовців, найновіші засоби зв’язку в дії, якими користуються в цій частині, військову форму кількох зразків. Ми скуштували їжу з продуктових  пайків, якою нас гостинно пригостили військові, побачили посуд, яким користуються в польових умовах.

        Нас познайомили з роботою кінолога. Спеціально навчений пес показував свої вміння знаходити вибухові речовини та охороняти відповідні об’єкти.

        Також ми відвідали казарму, де побачили побут і умови проживання військових. Вразили бездоганний порядок і чистота в приміщеннях і на всій території. А військовослужбовці – своєю привітністю, щирістю та навиками. Юнаки і дівчата ще раз переконалися, що фізичне самовдосконалення, здоровий спосіб життя посідають важливе місце в житті майбутніх захисників.

   

  Фото з поїздки 

   

  03.05.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 207