Новини

  Семінар вчителів естетичного циклу

  16 грудня в нашій школі відбувся семінар вчителів естетичного циклу. На цей раз гостей зустрічали учні 5-го та 11-го класів.


  Силами учнів і вчителів для гостей було запропоновано уроки образотворчого мистецтва в 5 класі. Учні разом з вчителькою Людмилою Іванівною виготовляли новорічні прикраси. Про цей урок можна дізнатись тут

  Одинадцятикласники організували конференцію із представленням 10-ти видатних пам'яток європейської культури. Всі матеріали і фото уроку можна подивитись за цим посиланням.

  23.12.2014 | Aдмін | Читати далі

  День вчителя

  В цей день у школі мають право вчителювати педагоги віком не більше 18 років. Принаймі так звучало в наказі по школі, оголошеному на ранковій лінійці. Це значить, що настало свято вчителів, і вони сьогодні мають єдину на цілий рік можливість посидіти у випускному класі та згадати свої власні шкільні роки, початки педагогічної діяльності і послухати, з огляду на недалекі вибори, привітання від кандидатів у народні депутати. 

  08.10.2014 | Aдмін | Читати далі

  Здрастуй школо

  Все як завжди. Заклопотані вчителі, збуджені учні, дещо збентежені батьки. Відпрацьований роками ритуал Першого дзвінка доповнюється кожного року групою нових героїв - першокласників. Цей рік подарував нам 21 учня. Це рекордна цифра, яка свідчить про стійку тенденцію до зростання кількості дітей. Але спрацьовує вона поки що лише в початкових класах, а в середніх і старших дітей зменшення, тому в порівнянні з минулим роком наш колектив на кілька дітей став меншим. Ще одна прикмета часу - врочиста лінійка перетворилась в парад вишиванок, і ще - в школу прийли навчатись діти переселенців з Донбасу. Все як завжди, крім одного - в країні йде війна.


  Переглянути фотозвіт з місця події 

  12.09.2014 | Aдмін | Читати далі

  Поради Білла Гейтса для випускників шкіл, і не тільки для них

  Білл Гейтс, виступаючи перед старшокласниками , назвав 11 правил, які підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у стінах школи: 

  02.06.2014 | Aдмін | Читати далі

  Свято з гірким присмаком - 9 травня 2014 року

  Вперше за останні 69 років наш народ відзначає День Перемоги в умовах війни. І нехай це дивна війна, нехай її офіційно не оголошено, але окуповано наші території в Криму, бандитські формування захоплюють міста на Донбасі, гинуть люди. В таких умовах не до гучних святкувань, та пам'ять про тих,  хто поборов звіра, заплативши за це своїм життям, буде вічно в наших серцях.


  Переглянути фото про відзначення Дня Перемоги 

  09.05.2014 | Aдмін | Читати далі

  Новини методоб'єднання вчителів гуманітарного циклу

  14 березня ми запросили на гостину наших колег, партнерів по методичній роботі в рамках Великомитницького ОМЦ, вчителів української мови та літератури і суспільних дисциплін із Маркушівської, Зозулинецької, Кушелівської і Філіопільської шкіл. . Методичною радою було затверджено план засідання,  до якого увійшли шість заходів. Всі старались показати себе якнайкраще, і гості кажуть, що нам все вдалося.  


  1. Урок української літератути в 7 класі, вчитель Крутенко О.С., на тему "Образ рідної землі в творчості С.Травневої" 

  2. Урок української літератури в 10 класі, вчитель Кушлан Л.І., на тему "Світ Гуцульщини в повісті М.Коцюбинського "Тіні забутих предків" 

  3. Урок правознавства в 10 класі, вчитель Сорока Т.С., на тему "Кримінальне право"  

  4. Урок історії України,в 8 класі, вчитель Вітошко В.В., на тему "Підсумково-узагальнюючий урок теми "Україна в часи руїни" 

  5. Презентація музею-світлиці, вчитель Андрощук М.Я,  "Шляхи краєзнавчої роботи в школі"

  6. Виховний захід 11 клас, вчитель Нечипорук Н.С на тему "Т.Шевченко - апостол України". 

  16.03.2014 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 «33» 34 35 36 37
  Всього новин: 222