Новини

  Семінар вчителів біології

  3 квітня в нашій школі відбувся семінар вчителів біології. "Держати удар" на цей раз випало шестикласникам і \х учительці біології Жабіцькій Ж.В. Cлід віддати належне учасникам події, вони постарались. 

   

  03.04.2018 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень грошей в школі (12-16 березня)

  Це була справжня "золота лихоманка". І нічого дивного, адже на цей раз вся школа пізнавала таку частину нашої реальності, як .... гроші. Так, саме вони, кляті і бажанні, стали головною темою останнього тижня. Про них сперечались, їх вивчали, про них випускали газети і їх кидали, не на землю звичайно, а в копилку. Й робили це всі, від першокласників до випускників. Втім, нехай краще говорять фото


  Кому цікаві інші події, тим сюди 

   

  15.03.2018 | Aдмін | Читати далі

  Школа молодих спікерів

  9 лютого розпочав свою роботу семінар в рамках міжнародного проекту «Школа молодих  спікерів - дебатні клуби у Вінницькій області. Набір 2018». Наша школа також взяла участь у проекті. Це проект для учнів та вчителів зі шкіл Вінницької області. Мета проекту - навчання учасників якостям, що потрібні для функціонування в демократичному суспільстві, таким як: праця в колективі, «критичне мислення», міжособистісна комунікація, публічна презентація своєї позиції в дискусії, пошук та презентація аргументів. Представником від нашої школи є практичний психолог і вчитель інформатики Бузівська Людмила Миколаївна. Ми запрошуємо учнів 9-11 класів, і не тільки їх, приєднуватися до роботи Дебатного клубу. 

   Детальніше про проект читатйте тут

  12.03.2018 | Aдмін | Читати далі

  Вибір підручників для майбутніх п'ятикласників

  Вчителі школи ознайомились із зразками підручників для майбутніх п'ятикласників та зробили свій вибір, який було схвалено педагогічною радою школи.

   

  13.02.2018 | Aдмін | Читати далі

  Cпочатку конкурс, а потім ремонт

  Непросто в наш час даються кошти  для розвитку закладів освіти. Позаду спілкування зі спонсорами, позаду багаторазове перероблення документації, а потім очікування. Ми таки виграли конкурс і одержали кошти на давноочікуваний ремонт спортивної зали. А в умовах нашої школи це ще й приміщення для проведення масових заходів, бо актової зали в нас ніколи не було. Глибока вдячність спонсорам, якими стали Хмільницька районна та Великомитницька сільська ради, агротовариство "Зернопродукт", наші земляки,  підприємці з Києва Роман та Ольга Середа, батьківський комітет школи. На даний час наймасштабніші роботи закінчені і йде оздоблювальний етап. Світло в кінці тунелю от-от перетвориться в яскравий сонячний день.

  Фото робіт на об'єкті 

  01.02.2018 | Aдмін | Читати далі

  Пам’яті Героїв Крут

  29 січня в ЗШ І-ІІІ ступенів с. В. Митник за сприяння сектору сім’ї та молоді управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької РДА було проведено ряд заходів на тему «Пам’яті Героїв Крут присвячується…». Учнями школи було проведено усний журнал, конкурс плакатів, а одинадцятикласники  підготували загальношкільний захід «Герої Крут – для нащадків взірець». 29 січня 2018 року біля станції Крути відбувся нерівний бій між переважаючими силами більшовицької Росії та студентською сотнею збройних сил молодої Української республіки. В пам’яті народу назавжди збережеться історія про 300 студентів, які віддали своє життя за незалежність своєї Вітчизни. Передчасно зів’ялий цвіт, юні романтики, майже діти, які стали символом національної честі, символом патріотизму, символом нескореного духу нашої нації.

  Матеріали усного журналу та конкурсту плакатів 

   

  31.01.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 «14» 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 207