Новини

  Відновимо зупинку у В.Митнику

  Учні нашої школи об'єдналися у команду "Хопси" для участі у проекті "Відкривай Україну". У Хопсів слова не розходяться з ділом, тому у нашій школі стіни коридорів перетворилися на цікаву казку та веселу подорож.

  Наступний проект - врятувати автобусну зупинку  у с. В. Митник від руйнування, перетворити її  на комфортне місце очікування транспорту, яке створює людям гарний настрій ще на початку подорожі.

  Допомога кожного важлива. Не будь байдужим! Допоможи чим зможеш: гарною ідеєю, працею, буд. матеріалами, коштами. Разом ми зможемо все!

  Не полінуйся - зроби перший крок: заповни анкету:

  26.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  Виступ агітбригади

  Агітбригада це простий та дієвий спосіб популяризувати здоровий спосіб життя та бережливе ставлення до  оточуючого світу. Учні весело та невимушено  несуть знання про способи здорового харчування та вміння жити в гармонії з природою.

   

  19.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  Педагогічні читання по спадщині П.Куліша

  9 січня в школі були проведені традиційні педагогічні читання. В цьому році вивчалась педагогічна спадщина та суспільна і наукова діяльність видатного українського письменника, політичного діяча, філолога, українознавця Пантелеймона Куліша. Ведучу роль зіграла кафедра вчителів української мови і літератури. Під час читань було переглянуто фільм «Життєвий та творчий шлях П.Куліша». Значна увага була приділена історії створення першої української абетки, «кулішівки», та «Граматки».

  Переглянути фото із семінару 

  11.01.2019 | Aдмін | Читати далі

  Методоб'єднання вчителів української мови

     

  7 листопада у селі Філіопіль відбулося методоб'єднання вчителів української мови та літератури. Учителі-словесники не тільки плідно попрацювали, а й відпочили, відвідали тренінг практичного психолога Бузівської Людмили Миколаївни "Психологічне здоров'я педагога"

  Більше фото тут.

  10.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Семінар початківців

  З метою впровадження та використання елементів НУШ у початковій школі був проведений семінар керівників шкіл МО. Учасники семінару відвідали міні-уроки: 1клас - Ранкова зустріч. Природнича галузь. «Якою буває вода в природі».(Килимнюк Г.В.), 2 клас - Міні -урок «Щоденні три» (з використанням «6 цеглинок»). «Перевірка правильності виконання дії додавання. Порівняння іменованих чисел. Розв’язування задач».(Літинська Н.І.), 4 клас - Міні урок. Лялькова вистава «Колобок».(Клєшко Н.О.). Захарчук О.С. провела презентацію лепбука.

  Переглянути фото із семінару 

  Відео можна переглянути увійшовши до Facebook

   

  03.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Про правильне харчування та інше

  В рамках впровадження програми "Healthy Schools" заради здорових і радісних школярів був проведений районний семінар вчителів основ здоров'я, які відвідали урок в 6 класі з теми "Наслідки неправильного харчування" та пройшли тренінг з психології "Медіація, як спосіб реалізації конфліктів". 


  Переглянути фото 

  22.11.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 207