Новини

  Свято шанувальників фізкультури і спорту

  В школі відбулось спортивне свято, присвячене тиждню фізичної культури і спорту. Люди давно зрозуміли, наскільки важливо піклуватися про своє фізичне здоров'я. Ми прагнемо, щоб наші діти були здоровими, міцними і сильними. Програма змагань була цікавою і різноманітною. Оцінювання було незвичайним: за перемогу діти отримували не бали, а фрукти: яблука, груші чи виноград. А вболівальники за участь у спортивній вікторині отримували призи. Діти змогли поповнити запас вітамінів організму завдяки виграним конкурсам.

  18.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  Навчіть дитину захищатися

  Безпека дітей - перше про що дбають батьки. Адже це - найголовніше. І батьки, і школа намагаються зробити усе можливе, аби діти уникнули усіх можливих загроз і не зазнали ніякої шкоди. В більшості випадків така турбота є успішною. Але є загроза, в боротьбі з якою  наше суспільство почувається дещо безпорадним, адже "про таке не говорять" - це сексуальне насильство.

  Ніби не так часто ми чуємо про такі випадки. І думаємо, що це - рідкість. Але ж ні - кожна четверта дитина зазнає сексуального насилля хоча б раз у житті. І не важливо, живе вона у місті чи у селі. Цифри ті ж. 

  Що ж робити?

  Саме з цією метою у нашій школі у новому навчальному році впроваджується програма "Навчіть дитину захищатися". Будуть проводитися заняття з дітьми різних вікових категорій та їхніми батьками.

  Програма впроваджується Українським фондом "Благополуччя дітей" та схвалена Міністерством освіти і науки України.

  З метою успішного впровадження програми психолог нашої школи Бузівська Людмила Миколаївна прошйшла триденний курс-тренінг "Навчіть дитину захищатися"

  09.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  В гостях у національних гвардійців

        11 квітня старшокласники нашої школи побували на зустрічі з військовослужбовцями в/ч №3028 в м. Калинівка. Майже 2 години перебування на території частини пройшли миттєво. Позитивним, захоплюючим враженням не було меж.

        Розпочалась зустріч біля пам’ятника військовослужбовцям частини, які  загинули під час ООС та при виконанні службових обов’язків на території нашої країни та за її межами. Наші діти вшанували їх пам’ять, поклавши квіти до підніжжя постаменту.

        На території частини учням продемонстрували сучасну військову техніку і високоточну зброю, яка є в даний час на озброєнні Збройних Сил України, особисті засоби захисту військовослужбовців, найновіші засоби зв’язку в дії, якими користуються в цій частині, військову форму кількох зразків. Ми скуштували їжу з продуктових  пайків, якою нас гостинно пригостили військові, побачили посуд, яким користуються в польових умовах.

        Нас познайомили з роботою кінолога. Спеціально навчений пес показував свої вміння знаходити вибухові речовини та охороняти відповідні об’єкти.

        Також ми відвідали казарму, де побачили побут і умови проживання військових. Вразили бездоганний порядок і чистота в приміщеннях і на всій території. А військовослужбовці – своєю привітністю, щирістю та навиками. Юнаки і дівчата ще раз переконалися, що фізичне самовдосконалення, здоровий спосіб життя посідають важливе місце в житті майбутніх захисників.

   

  Фото з поїздки 

   

  03.05.2019 | Aдмін | Читати далі

  Відновимо зупинку у В.Митнику

  Учні нашої школи об'єдналися у команду "Хопси" для участі у проекті "Відкривай Україну". У Хопсів слова не розходяться з ділом, тому у нашій школі стіни коридорів перетворилися на цікаву казку та веселу подорож.

  Наступний проект - врятувати автобусну зупинку  у с. В. Митник від руйнування, перетворити її  на комфортне місце очікування транспорту, яке створює людям гарний настрій ще на початку подорожі.

  Допомога кожного важлива. Не будь байдужим! Допоможи чим зможеш: гарною ідеєю, працею, буд. матеріалами, коштами. Разом ми зможемо все!

  Не полінуйся - зроби перший крок: заповни анкету:

  26.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  Виступ агітбригади

  Агітбригада це простий та дієвий спосіб популяризувати здоровий спосіб життя та бережливе ставлення до  оточуючого світу. Учні весело та невимушено  несуть знання про способи здорового харчування та вміння жити в гармонії з природою.

   

  19.03.2019 | Aдмін | Читати далі

  Педагогічні читання по спадщині П.Куліша

  9 січня в школі були проведені традиційні педагогічні читання. В цьому році вивчалась педагогічна спадщина та суспільна і наукова діяльність видатного українського письменника, політичного діяча, філолога, українознавця Пантелеймона Куліша. Ведучу роль зіграла кафедра вчителів української мови і літератури. Під час читань було переглянуто фільм «Життєвий та творчий шлях П.Куліша». Значна увага була приділена історії створення першої української абетки, «кулішівки», та «Граматки».

  Переглянути фото із семінару 

  11.01.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
  Всього новин: 222