Новини

  Друковані матеріали для медіаторів

  В новому навчальному році завдяки "Мережі правового розвитку», який впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з ГО «Право» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в нас з'явилися нові друковані матеріали. З новими силами і новими матеріали медіатори готові до нових звершень. 

  24.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  Нова вивіска ШСП "Космос"

  Завдяки "Мережі правового розвитку», який впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з ГО «Право» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» наш кабінет оновився - ми отримали вивіску з назвою нашої Шкільної служби порозуміння. 

  14.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  День фізкультурника

  11 вересня уся Україна відзначає День фізкультурника або День фізичної культури і спорту. І наша школа не залишилася осторонь. Свято відзначили захопливими естафетами. В змаганнях приймали участь учні 6-11 класів, які і сформували 2 команди: "Олімп" і "Безхатьки". Перемогу здобула команда "Олімп". Наші вітання переможцям!!!

  Решту фото можна переглянути тут.

  13.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  Зміни у команді спікерів

  З закінченням навчального року Дебатний клуб школи втратив двох спікерів: Сивак Анжелу та Лисак Анастасію, адже вони стали випускницями і вже навчаються у Вищих навчальних закладах. Але ми сподіваємося, що вони не втратять зв'язок з Дебатним клубом та завітають до нас в гості та дадуть майстер-клас свої маступникам.

  Проте літній Англійський табір приніс нам поповнення у команді. Учні 5 класу спробували себе у ролі спікерів і показали дуже гарні здібності. Дві учениці з 5-го класу приєдналися до нашої команди. Отже, склад дебатного клубу у новому навчальному році:

  1. Соколюк Богдана
  2. Калачик Олег
  3. Клєшко Віталій
  4. Кузовов Дмитро
  5. Літинська Діана
  6. Онищук Юлія
  7. Попадюк Дмитро
  8. Проньо Олександр
  9. Сакса Анастасія
  10. Юстименко Юлія
  11. Левченко Валерія
  12. Крутенко Валерія
  13. Фиц Анастасія

  13.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  Зміни у команді медіаторів

  Час не стоїть на місці. Ось і наші медіатори стали на рік старшими, а дехто - і взагалі випускником. Наша команда у минулому році була найбільшою в Україні і налічувала 12 медіаторів. Цього року Сивак Анжела, Лукашенко Вікторія та Михалюк Дмитро уже стали студентами Вищих навчальних закладів. Уся наша команда ШСП "Космос" вітає їх та бажає нових звершень і досягнень і вірить, що ми про них ще почуємо багато гарних новин.  Ми завжди вважатимемо їх членами нашої команди і запрошуємо у гості, коли випаде така нагода.

  На часі у нас 9 медіаторів у команді. Наша команда достатньо потужна і з новими силами після літніх канікулів готова допомагати вирішувати конфлікти. Якщо у вас непорозуміння, сварки, чи інші проблеми з друзями - звертайтеся. Вже через півгодини ви забудете про поганий настрій через конфлікт і жиьття заграє для вас новими фарбами.

  12.09.2018 | Aдмін | Читати далі

  Планування розвитку ШСП

  27 червня в приміщенні департаменту освіти Вінницької ОДА відбулася зустріч медіаторів, координаторів ШСП, методистів навчально-методичного центру психологічної служби з експертами громадської організації «ПРАВО».

  Наш район і ШСП "Космос" зокрема представляли координатор Бузівська Людмила Миколаївна та тренер-фасилітатор Лукашенко Аліна.

   

  Тема зустрічі – планування подальшої роботи щодо підтримки та розвитку мережі шкільних служб порозуміння.

  Під час зустрічі учасники підбивали підсумки роботи, ділилися досвідом, історіями успіху шкільних служб порозуміння, розповідали, що вдалося досягти, а чого ні, висловлювали свої побажання і мрії в медіації на майбутнє і планували свою подальшу роботу.

  Захід відбувся в рамках проекту «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку», який впроваджує ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з громадською організацією “ПРАВО” за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

  10.09.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 «9» 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 208