Новини

  Методоб'єднання вчителів української мови

     

  7 листопада у селі Філіопіль відбулося методоб'єднання вчителів української мови та літератури. Учителі-словесники не тільки плідно попрацювали, а й відпочили, відвідали тренінг практичного психолога Бузівської Людмили Миколаївни "Психологічне здоров'я педагога"

  Більше фото тут.

  10.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Семінар початківців

  З метою впровадження та використання елементів НУШ у початковій школі був проведений семінар керівників шкіл МО. Учасники семінару відвідали міні-уроки: 1клас - Ранкова зустріч. Природнича галузь. «Якою буває вода в природі».(Килимнюк Г.В.), 2 клас - Міні -урок «Щоденні три» (з використанням «6 цеглинок»). «Перевірка правильності виконання дії додавання. Порівняння іменованих чисел. Розв’язування задач».(Літинська Н.І.), 4 клас - Міні урок. Лялькова вистава «Колобок».(Клєшко Н.О.). Захарчук О.С. провела презентацію лепбука.

  Переглянути фото із семінару 

  Відео можна переглянути увійшовши до Facebook

   

  03.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Про правильне харчування та інше

  В рамках впровадження програми "Healthy Schools" заради здорових і радісних школярів був проведений районний семінар вчителів основ здоров'я, які відвідали урок в 6 класі з теми "Наслідки неправильного харчування" та пройшли тренінг з психології "Медіація, як спосіб реалізації конфліктів". 


  Переглянути фото 

  22.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Звіт про тиждень історії

  Скільки існує людство, стільки часу його цікавить питання: «А що було до нас?» Знання історії рідного краю потрібне для відродження духовного зв’язку із землею предків, родом, народом. Цей зв’язок робить нас могутньою нацією. Пізнання минулого дає людині стійкість пережити важкі часи. Патріотизм, роздуми про проблеми минулого і сучасного життя  - не привілей відомих особистостеЙ, а природня риса кожного громадянина, яка проявляється у доступних йому формах.

  В нашій школі протягом 12-16 листопада тривав тиждень історії в школі, в рамках якого відбулось багато цікавих та змістовних заходів. При вході на І поверх щоденно оформлялась тематична дошка, яка інформувала присутніх про головні події цього дня, містила тематичну колекцію фото. В день відкриття тижня було оформлено виставку учнівських малюнків та стінних газет на історичну тематику. Учні 5-6 класів у малюнках зобразили минуле людства очима дітей. В наступні дні відбулись читацько-розважальна гра, історичний марафон, «Подорож у минуле». Незабутні враження залишились в учнів від фотовиставки нашого краю. Людно і цікаво було на перервах у коридорах. То гуртувались ерудити розгадуючи кросворди та ребуси на сціннівках. А яке задоволення принесла виставка грошей. В цей же день шкільна бібліотека презентувала кращі твори письменників на історичну тематику. Незабутнє враження залишили віртуальні екскурсії на скіфські кургани, до Батурина, по легендарних замках України, в концтабір Бухенвальд. Чи не найбільший інтерес, і найбільшу кількість учасників зібрав парад історичних костюмів, в якому брали участь учні 8-11 класів. Кожен обрав «свого» історичного героя і намагався не тільки відобразити його в деталях одягу, а й у формі триматись, звичках. Це було дійсно дуже цікаво. Завершився тиждень історії екскурсіями до краєзнавчого музею і музею В.Порика та візитом до дитячої районної бібліотеки, працівники якої показали і прокоментували фільми про голодомор 30-х років, про історію міста Хмільника і повчальний мультик про сенс буття. Приємними і повчальними були зустрічі з цікавими людьми нашого краю. Найактивніші учасники одержали нагороди, але найбільшою нагородою була можливість глибше пізнати нашу історію, усвідомити себе її частиною. Дуже влучно про це сказав М.Грушевський: «Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого». Тиждень історії пройшов під гаслом «Сьогодні знавці історії, а завтра її творці».

  Вчителі історії Андрощук М.Я., Вітошко В.В.

  Фото з екскурсій 

  19.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Медіатори завітали до 4 класу

  Учні середніх та старших класів уже добре знайомі з поняттям медіації і кожен з них в тій чи іншій мірі співпрацюваз з медіаторами нашої шкільної служби порозіміння "Космос". А учні молодших класів в силу свого віку потребують особливого тлумачення. 

  Отже, знайомство з поняттям медіації при вирішення конфлікту ми розпочали з 4 класу. Тренінгове заняття "Що робити з конфліктом" провели медіатори Баліцька Анастасія та Попадюк Дмитро. Тепер конфлікти для учнів 4 класу не є проблемою, адже вони знають, як їх вирішити, не зашкодивши власним інтересам.

  Захід проводився в межах участі у проекті @Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів за напрямком Організація простору, адже вміння вирішувати конфлікти робить перебування учнів у школі більш комфортним.

   

  #HealthySchools_UA

  15.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  В новому навчальному році нові заняття від медіаторів

  В минулому навчальному році майже усі учні школи отримали досвід співпраці з медіаторами. Учні за допомогою медіаторів вирішували конфлікти. Медіатори проводили кола цінностей, тематичні кола та тренінгові заняття з 3-11 класами. 

  У цьому навчальному році уже проведено три медіації. 

  У 6 класі було проведено тематичне коло "Вирішуй конфлікт, не принижуючи права опонента". Учні поговорили про ненасильницькі способи вирішення конфлікту. Також було висвітлено питання діяльності ШСП "Космос" у нашій школі, досвід учнів співпраці з ними. 

  14.11.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
  Всього новин: 222