Новини

  Поради Білла Гейтса для випускників шкіл, і не тільки для них

  Білл Гейтс, виступаючи перед старшокласниками , назвав 11 правил, які підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у стінах школи: 

  02.06.2014 | Aдмін | Читати далі

  Свято з гірким присмаком - 9 травня 2014 року

  Вперше за останні 69 років наш народ відзначає День Перемоги в умовах війни. І нехай це дивна війна, нехай її офіційно не оголошено, але окуповано наші території в Криму, бандитські формування захоплюють міста на Донбасі, гинуть люди. В таких умовах не до гучних святкувань, та пам'ять про тих,  хто поборов звіра, заплативши за це своїм життям, буде вічно в наших серцях.


  Переглянути фото про відзначення Дня Перемоги 

  09.05.2014 | Aдмін | Читати далі

  Новини методоб'єднання вчителів гуманітарного циклу

  14 березня ми запросили на гостину наших колег, партнерів по методичній роботі в рамках Великомитницького ОМЦ, вчителів української мови та літератури і суспільних дисциплін із Маркушівської, Зозулинецької, Кушелівської і Філіопільської шкіл. . Методичною радою було затверджено план засідання,  до якого увійшли шість заходів. Всі старались показати себе якнайкраще, і гості кажуть, що нам все вдалося.  


  1. Урок української літератути в 7 класі, вчитель Крутенко О.С., на тему "Образ рідної землі в творчості С.Травневої" 

  2. Урок української літератури в 10 класі, вчитель Кушлан Л.І., на тему "Світ Гуцульщини в повісті М.Коцюбинського "Тіні забутих предків" 

  3. Урок правознавства в 10 класі, вчитель Сорока Т.С., на тему "Кримінальне право"  

  4. Урок історії України,в 8 класі, вчитель Вітошко В.В., на тему "Підсумково-узагальнюючий урок теми "Україна в часи руїни" 

  5. Презентація музею-світлиці, вчитель Андрощук М.Я,  "Шляхи краєзнавчої роботи в школі"

  6. Виховний захід 11 клас, вчитель Нечипорук Н.С на тему "Т.Шевченко - апостол України". 

  16.03.2014 | Aдмін | Читати далі

  Школа зустрічає семінар вчителів біології та хімії

  28 лютого в школі відбувся семінар вчителів біології та хімії. Для гостей були показані відкриті уроки. Урок хімії в 7 класі провела Клєшко Інна Володимирівна. Вчителька молода, але трималася впевнено. Тема уроку "Оксиген. Кисень Добування кисню в лабораторії". Не підвели і учні. Хімію вони вивчають перший рік, але проявили доволі грунтовні знання і непогане вміння виконувати колективні завдання. Урок біології в 11 класі показала Поліщук Надія Володимирівна. Тема уроку "Загальна характеристика біосфери" Вчителька має великий досвід, з класом працює вже сьомий рік, є його класним керівником. То ж, як кажуть, сам бог велів. І все вийшло добре. Урок пройшвов у швидкому темпі, був дуже динамічний. Специфіка матеріалу передбачала залучення великої кількості джерел. Кожен із випускників вніс свій посильний внесок у загальний результат, який, бузумовно, був високим. Перед вчителями було поставлене завдання показати використання інформаційних технологій. Ми це побачили у гарному виконанні.

  Ще фото про семінар 

  11.03.2014 | Aдмін | Читати далі

  З Новим 2014 роком!

  Жміть зображення для перегляду привітання.

  Фото з Новорічного вечора 

  30.12.2013 | Aдмін | Читати далі

  "Добротворці"

  Однією  з важливих ланок виховної роботи сучасного навчального закладу є розвиток волонтерського руху. Волонтерська діяльність - це добровільна діяльність учнівської молоді - волонтерів, яка спрямована на надання допомоги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, і сприяє самореалізації волонтера. Саме молодь є надійним потенціалом суспільства, який призводить до позитивних зрушень. Тому в нашій школі створено постійно діючий волонтерський загін «Добротворці», який об'єднує 16 учнів.

  13.12.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 «31» 32 33 34 35
  Всього новин: 207