Новини

  Пізнаєм рідний край

  Закінчився навчальний рік і наступила благословенна літня пора. Чудовий час для відпочинку і мандрівок. Учні нашої школи віддають перевагу туризму. Краще раз побачити, ніж сорок раз почути. На цей раз перша наша зупинка - Лядова. Свято-Усікновенський скельний чоловічий монастир ХІ століття - найстаріший на Вінниччині. Він ще відомий як Подільський Афон. Сюди приїздять тисячі прочан і туристів, адже місце дійсно унікальне. Монастир засновано преподобним Антонієм Печерським в 1013 році і є попередником знаменитої Києво-Печерської лаври. Наступна зупинка - знаменита Буша, відома з найдавніших часів, має цікаву і героїчну історію. Класик української літератури М.Старицький в своїй повісті "Оборона Буші" використав легенди і перекази, які почув саме тут.


  Переглянути фото з екскурсії 

  10.06.2016 | Aдмін | Читати далі

  Останній дзвоник

   Лінійка. Привітання. Сміх! 

  Лунає дзвоник не для всіх!

  Це свято – нам! Спинися час!

  Нехай дзвенить! В останній раз

   

   Фото з свята

  30.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

  Наша школа разом з усією Україною і світом відзначала 19 травня День вишиванки. Учні  та вчителі школи прийшли у своїх найкращих вишиваних сорочках, а другий клас підготував святковий виховний захід.

  Фото з заходу

  Фрагмент пісні "Мамина сорочка"

  20.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  Спортсмен з 4 класу

  Сітарчук Андрій прийшов до нашої школи два з половиною роки тому. Рятуючись від війни молода сім'я покинула рідну Горлівку і приїхала до Малого Митника. Ще у Горлівці Андрій протягом шести років відвідував секцію східних єдиноборств і у чемпіонаті Донецької області посів перше місце у своїй віковій категорії. На новому місці проживання батько відразу записав його до хмільницького спортивного клубу. Географія спортивних досягнень розширилась: перше місце з Зендокай карате-До на відкритому чемпіонаті Вінницької області і третє місце на І Чемпіонаті України.


  Фотосесія юного спортсмена 

  18.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  Знайомтесь, чемпіон.

  Учень 6 класу Калачик Олег здобув перше місце в Чемпіонаті України з Зендокай карате-До в категорії 11-12 років, вага 42 кг., який відбувся 15 травня 2016 року в Вінниці. Олег займається цим суворим видом спорту з 8 років. За цей час неодноразово ставав призером змагань різного рангу в Хмільнику, Івано-Франківську, Львові, Києві, і нарешті рідна Вінниця принесла кубок чемпіона.


  Фотосесія переможця 

  16.05.2016 | Aдмін | Читати далі

  71 річниця Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні

  Я пам’ятаю вас, мої герої! 
  Я принесу конвалій навесні, 
  І чорнобривців літньою порою, 
  Калини кетяг у осінні дні. 

  Сьогодні в Митнику знову свято, те про яке кажуть, що зі сльозами на очах. Врочистості розпочались із поминальної служби на могилі воїнів-визволителів, далі святкова лінійка-реквієм і флешмоб біля школи. А потім всі разом пішли походом в центр села до обеліску воїнам-односельчанам, які не повернулись з війни, де були поіменно назвіні всі ті, хто загинув наближаючи цей день.

  Фото з місця подій

   

  09.05.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 «21» 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 188