Новини

  Вибір підручників для майбутніх п'ятикласників

  Вчителі школи ознайомились із зразками підручників для майбутніх п'ятикласників та зробили свій вибір, який було схвалено педагогічною радою школи.

   

  13.02.2018 | Aдмін | Читати далі

  Cпочатку конкурс, а потім ремонт

  Непросто в наш час даються кошти  для розвитку закладів освіти. Позаду спілкування зі спонсорами, позаду багаторазове перероблення документації, а потім очікування. Ми таки виграли конкурс і одержали кошти на давноочікуваний ремонт спортивної зали. А в умовах нашої школи це ще й приміщення для проведення масових заходів, бо актової зали в нас ніколи не було. Глибока вдячність спонсорам, якими стали Хмільницька районна та Великомитницька сільська ради, агротовариство "Зернопродукт", наші земляки,  підприємці з Києва Роман та Ольга Середа, батьківський комітет школи. На даний час наймасштабніші роботи закінчені і йде оздоблювальний етап. Світло в кінці тунелю от-от перетвориться в яскравий сонячний день.

  Фото робіт на об'єкті 

  01.02.2018 | Aдмін | Читати далі

  Пам’яті Героїв Крут

  29 січня в ЗШ І-ІІІ ступенів с. В. Митник за сприяння сектору сім’ї та молоді управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької РДА було проведено ряд заходів на тему «Пам’яті Героїв Крут присвячується…». Учнями школи було проведено усний журнал, конкурс плакатів, а одинадцятикласники  підготували загальношкільний захід «Герої Крут – для нащадків взірець». 29 січня 2018 року біля станції Крути відбувся нерівний бій між переважаючими силами більшовицької Росії та студентською сотнею збройних сил молодої Української республіки. В пам’яті народу назавжди збережеться історія про 300 студентів, які віддали своє життя за незалежність своєї Вітчизни. Передчасно зів’ялий цвіт, юні романтики, майже діти, які стали символом національної честі, символом патріотизму, символом нескореного духу нашої нації.

  Матеріали усного журналу та конкурсту плакатів 

   

  31.01.2018 | Aдмін | Читати далі

  Новорічні свята

  Завершилися уже Новорічні свята. Давайте згадаємо, як ми відзначали Новий Рік у нашій школі:

  Це ще не все. Ось решта фото.

  22.01.2018 | Aдмін | Читати далі

  Важкий метал

  Завдяки спонсорській допомозі народного депутата України від нашого округу Петра Юрчишина наша школа серед інших стала власником сучасного силового тренажера Inter Atletika. Випускник нашої школи  Володимир Жабіцький допоміг доукомплектувати його штангою з блінами та збірними гантелями. Так що тепер у спортивному кабінеті, яким завідує вчитель фізкультури Станіслав Васильович Цибух, по перервах людно. Чоловіча частина школи долучається до гри "в важкий метал".


  Переглянути фото 

  15.12.2017 | Aдмін | Читати далі

  Воєнні ігри

  Нещодавно відбулось свято до Дня ЗСУ. Немає почеснішої професії на світі ніж захищати Батьківщину. Ми здійснили цікаву подорож у дивовижний світ сили і краси, кмітливості і майстерності. Під час змагань між учнями 10-11 класів глядачі змогли переконатись, що сильна половина людства дійсно наділена такими якостями. Всі учасники були спритними, витривалими та мужніми. Та перемогу здобули одинадцятикласники. Щиро вітаємо переможців та всіх учасників змагань. Дякуємо за чудове свято.

  Фото зі свята 

   

  13.12.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 «17» 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
  Всього новин: 222