Новини

  Віримо в талант і сили кожного учня

  Кожна людина має талант і здібності, які можна використовувати для досягнення своїх цілей в житті. Завдяки поєднанню таких вроджених здібностей та працьовитості.

  І наполегливості наші діти демонструють високі результати в навчанні, спорті, творчості. Вони складають інтелектуальний резерв нашої країни. Ми впевнені, що в майбутньому всі діти матимуть значні професійні і творчі досягнення, тому що кожна дитина - це особливий, неповторний світ.

  Пропонуємо вашій увазі відео про дітей, яким якнайкраще вдалося реалізувати свої таланти:

  12.06.2020 | Aдмін | Читати далі

  Я - моє здоровя - моє життя

  Вже багато років у нашій школі діє ця програма для підлітків. В найважчий вік для дитини вона стає підтримкою і дороговказом. І ці нові для себе знання підліток здобуває в колі своїх шкільних друзів. 

  Програма начає спілкуватися, дбати про своє здоровя, уникати ризикованих ситуацій, планувати своє майбутнє. Учні обговорююють дорослі питання гендеру, насилля в суспільстві, права людини.

  Щороку тренінгові заняття за цією програмою проводяться з учнями 6 класу. 

  24.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція

  Так називається нова програма, яка запроваджується у нашій школі. Рограма призначена для учнів 7-11 класів і призначена для попередження торгівлі людьми. 

  Проте ця програма має ширший спектр корисної дії. Вона вчить дітей уникати усіх форм ризикованої поведінку. Формує в них адекватну високу самооцінку. Спонукає до самопізнання і саморозвитку.

  З початком 2020 року ця програма стартувала у нашій школі. Пілотним став 7 клас. Клапсний керівник Жабіцька Жанна Володимирівна співпрацює разом з практичним психологом Бузівською Людмилою Миколаївною в процесі реалізації програми.

  Старт програми було обговорено з батьками на батьківських зборах 7 класу та вчителями на педагогічній нараді.

  І хоч початок 2020 року був насиченим карантинами, уже проведено частину занять. До кінця року все-таки планується цикл занять завершити та отримати зворотній звязок від учнів та їхніх батьків.

   

  24.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Навчання під час карантину

  Карантин - це не час канікул. Це час, коли навтання переходить у дистанційну форму. Учні отримали завдання з навчальних предметів різними каналами звязку. Також ви можете отримати усі завдання на вкладці Дистанційне навчання.

  Дівчата-STEM, слідкуйте за новинами. До 22 березня усі учасниці читають книгу на вибір та діляться своїми враженнями. Для зручності у папці з книгами буде розміщено і форму для звіту.

  16.03.2020 | Aдмін | Читати далі

  Пам'яті героїв Небесної Сотні

  Сьогодні, 20 лютого, ми зібралися тут, щоб у скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXI століття. На очах в усього світу, у центрі Києва, європейської столиці, цинічно розстрілювали беззбройних людей: студентів, викладачів, художників, фермерів, журналістів, робітників... За те, що вийшли на мирний протест. Серед 107 Героїв, які загинули на Майдані є наші земляки, жителі Вінниці та   Вінницької області: Шимко Максим Миколайович, Полянський Леонід Петрович, Брезденюк Валерій Олександрович. Учні 6, 7, 9 класів розповіли присутнім про життєвий шлях наших героїв, читали присвячені їм вірші. Відеопрезентації про Шимка, Полянського, Брезденюка не залишили байдужими нікого. На завершення заходу учні та вчителі виконали Гімн України.

   


  Переглянути фото 

   

  21.02.2020 | Aдмін | Читати далі

  Дівчата STEM. Підведення підсумків.

  У 2019 році у нашій школі розпочав діяти філіал Дівчата STEM.

  Що ж нам вдалося за цей час? Немало.

  Ми проводили тематичні наукові дні і конкурси, приймали участь у конкурсах і олімпіадах, перемагали в них, провели День Дівчат, за наслідками якого учениця 10 класу Сакса Анастасія була нагороджена екскурсією до Верховної Ради України.

  І все це не дарма. Адже ми увійшли в 20 найкращих філіалів в Україні і прийняли участь у Фінальній конференції Дівчата-STEM. Школу представили учасниці філіалу Левченко Валерія та Щебенюк Анастасія з вчителем інформатики Бузівською Людмилою Миколаївною.

  Конференція проходила у м. Южноукраїнськ.

  Перша частина пройшла у Южноукраїнській гімназії № 1, адже саме вона стала переможницею у конкурсі філіалів. Гімназія гостинно прийняла учасниць філіалів з усієї України. Ми познайомилися з гімназією-переможницею.Дівчата-STEM продемонстрували свій  кабінет робототехніки.  Талановиті діти зустріли нас святковим концертом і привітанням від Св. Миколая. 

  Друга частина конференції відбувалася на базі Національної атомної енергогенеруючої компанії Енергоатом. Ми познайомили з діяльністю STEM-компанії. Було цікаво дізнатися, як накопичується електроенергія.

   Наступна робота проходила у коференц-залі Енаргоатому. Наш філіал, як і решта, презентував свої досягнення за 2019 рік. Спікером була Левченко Валерія.

  Продовження роботи поєднало у собі і задоволення і користь, адже з нами проводилися цікаві тренінги, успішні люди ділилися секретами успіху, ми слухали розповіді, виконували вправи, планували свої наступні кроки. Завершення - нагородження. Наш філіал, школа та координатор філіалу Бузівська Людмила отримали подяки та подарунок - чудовий банер, який тепер стоїть у нашій школі.

  У 2020 році наш філіал продовжує свою роботу. Учасниці філіалу вже взяли участь у інженерному тижні та Дні безпечного інтернету, Тижні географії і планують нові і цікаві заходи на майбутє.

  19.02.2020 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
  Всього новин: 208