Новини

  Семінар вчителів 2-х класів

  Ні для кого не секрет, що другий клас навчається за новим (11-річним) Державним стандартом загальної початкової освіти. І через цю свою унікальність вчителі, яким випала честь стати першими мають клопіт. Тут і моніторинги, жесть, і проблеми з підручниками, і семінари. Одним словом клопотів вистачає. В цей четвер, якраз на Михайла, коли весь Митник відзначає свій престольний празник, вчителі початкових класів, а з ними вся школа, приймають гостей. Головний іменинник - Олена Степанівна, бо саме вона зі своїми учнями дала відкритий урок для 35 глядачів. Іншим вчителям теж випала честь зіграти важливу роль в події - підготовка і проведення святкового українського ярмарку. За законами жанру було все - і пісня, і видовище, і ярмаркові столи із всякими солодощами і фруктами.

  Про всі події можна довідатись тут     

  23.11.2013 | Aдмін | Читати далі

  День вчителя

  6 жовтня в цьому році все прогресивне людство традиційно відзначає день вчителя. Школа робить це 4 жовтня, щоб не пропав вихідний. Із самого ранку зібралась робоча лінійка, на якій відбулась передача управлінських функцій від педагогічного колективу до рук наших випускників. Поки діти вчили дітей і готувались до врочистого концерту, вчителі розслабляються в кімнаті 11 класу за солодким столом.

  Фоторепортаж про вчительське свято       

  23.11.2013 | Aдмін | Читати далі

  Героям слава!

   Більше 60-ти років стоїть на могилі 68-ми солдат, які загинули у 1944 р. при визволенні сіль Великомитницької сільської Ради скорботна кам'яна фігура солдата. Пам'ятник поряд зі школою став одним із славних символів нашого села. На День Перемоги біля нього відбуваються мітинги, а квіти лежать завжди.

  Проте час немилосердний і до кам'яних солдат, через що постала потреба у реставрації. Завдяки старанням працівників товариства "Зернопродукт", яким багато років керує  Володимир Сергійович Гуменюк, й таланту нашого земляка, відомого скульптора Віктора Стукана, а також за участі і при підтримці багатьох інших людей це стало можливим.  І ось, 20 вересня, під час урочистої лінійки-реквіуму, на якій було присутнє районне керівництво на чолі з головою Хмільницької РДА Олегом Томашуком, оновлений пам'ятник вікрито. Його освятив благочинний Хмільницького благочиння отець Михаїл. А ще був виступ хору ветеранів, які виконували воєнні пісні і, як і належить при похованні солдат, салют.

  Переглянути фото з місця події 

  21.09.2013 | Aдмін | Читати далі

  Ми розпочинаєм навчальний рік

  Вітаємо учнів і вчителів з святом 1 вересня!!!

  1 вересня в ЗШ І-ІІІ ст. с. В. Митник відбулася святкова лінійка.

  Більше фото тут

  19.09.2013 | Aдмін | Читати далі

  На районній конференції

  28 серпня педпрацівники ЗШ І-ІІІ ст. с. В. Митник приймали участь у Районній серпневій освітянській конференції. ННа конференції  слухали виступ заступника директора школи Вітошко Віктора Васильовича на тему "Про використання ІКТ в навчально-виховному процесі та управлінні школи".

  Також була відзначена робота вчителя аглійської мови Гусь Оксани Петрівни

  19.09.2013 | Aдмін | Читати далі

  Вітаємо випускників!!!

  Вітаємо випускників з першим великим досягненням у їхньому житті та початком нових звершень планів і мрій.

  Незабутніх вражень, щасливих подій,
  Здійснення задумів, втілення мрій!
  Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,
  Справджуються завжди заповітні мрії.
  Хай палають в серці почуття високі,
  А доля дарує повні щастям роки!

  Фото з свята переглядайте тут

  03.06.2013 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 «24» 25 26 27
  Всього новин: 159
Всі новини

Контакти

Адреса: індекс 22060,
вул. Гагаріна 1
с. Великий Митник
Хмільницького р-ну
Вінницької обл.

Телeфон:
043-38-32-2-40

E-mail:
w_mitnik_school@ukr.net

счетчик посещений