Новини

  Мандрівка в Житомир

  Учні 4 класу відвідали Музей космонавтики та відпочили на льодовому катку


  Фото з Житомира 

   

  05.01.2017 | Aдмін | Читати далі

  Захист Вітчизни - священий обов'язок громадян України

  До Дня Збройних Сил в школі, як завжди, відбулись цікаві заходи. Проте найбільшу увагу викликали традиційні змагання у вишколі серед наших старшокласників.


  Інші фото зі свята 

  16.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Волонтерське свято

  Чи не найважливіша робота сьогодні - соціальна. У наш час вона не лише потрібна, а й престижна і популярна. Чимало українських і світових знаменитостей долучаються до благодійства, меценатства, волонтерства. В нашій школі також діє волонтерський загін "Добротворці", на рахунку якого багато добрих справ.  Молоде покоління волонтерів з гідністю продовжує традиції своїх попередників-випускників. А на цей раз вони самі в ролі підопічних, тому що на річницю волонтерського руху до нас завітали поважні гості: Калініченко В.О. - голова районної ради ветеранів, Гуменюк В.С. - директор філії ім. Мічуріна ПРАТ "Зернопродукт", Масленко Ю.М. - голова Великомитницького осередку ветеранів, Лактіонов О.С. - поет і художник, великий патріот нашого краю. Та й нагода для візиту гарна, загін "Добротворці" виборов І місце серед волонтерів району.


  Фоторепортаж зі свята 

  12.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Ще один крок на шляху реалізації проблеми

  Саме так, ще одним кроком на шляху реалізації проблеми школи стала участь в конкурсі проектів. Перший раз на обласному  рівні нам, на жаль, не вдалось захистити свій омріяний майданчик з тренажерами для спортивних занять. Зате на цей раз повезло, а може і не стільки повезло, скільки по-доброму по відношенню до шкіл повела себе Хмільницька райрада, яка зважилась виділити небачені раніше кошти на освітянські мрії. Як би там не було, а після тривалих митарств, числених візитів по різних кабінетах і службах, кількаразового переписування і утрясання, тендерів та інших елементів нинішньої бюрократії настало свято і на нашій вулиці. і найбажанішими гостями на ньому були ті, хто проплатив цю розвагу, а це Хмільницька районна рада, Великомитницька сільська рада, філія ім. Мічуріна ПРАТ "Зернопродукт" і батьківська громадськість. Саме завдяки їх фінансуванню школа отримала 6 ноутбуків, два 44-дюймових телелевізори, 5 комплектів стререоколонок, купу взякої супровідної фурнітури і змогла оформити навчальних кабінет медіазасобів обставивши його новими меблями на 24 місця.

  Фото та ішні матеріали зі свята 

  08.12.2016 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпеки дорожнього руху в школі

  І так, відбулась ціла купа цікавих подій, про які звітує вчитель предмету "Безпека дорожнього руху"  Жабіцька Жанна Володимирівна. Отож розпочнемо:

  28.11.2016 | Aдмін | Читати далі

  День української писемності та мови.

  До цього свята учні 5 класу разом з своїм класним керівником вчителем української мови та літератури Нечипорук Н. С. підготували цікавий загальношкільний захід.

  Фото з свята

  21.11.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 «24» 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
  Всього новин: 222