Новини

  Літній оздоровчий табір

  Уже дихнув на повні груди довгожданий червень - і весела дітвора з головою поринула в літо. Найголовніше для неї - цікаво відпочити й набратися нових сил та позитивних емоцій. Тому пришкільний табір відпочинку - це не лише місце перебування дитини, коли батьки на роботі, а й справжнє змістовне дозвілля для учнів із добре підготовленою програмою культурно-масових заходів та захоплюючими екскурсіями.

   

  Щоб дізнатися більше, читай далі.   У пришкільному таборі "Перлина" ЗШ І-ІІІ ст. с. В. Митник корисно та цікаво проводять початок своїх літніх канікул 62 вихованці. Діти постійно зайняті різними справами: малюють, займаються з практичним психологом, беруть участь у різноманітних конкурсах - малюнка на асвальті, української народної пісні, вправляються в акторській майстерності, показують себе чудовими гумористами, і, звичайно, не обійшлося без спортивних ігор та змагань.

   

  Змістовною була екскурсія до "Молочного Візиту", під час якої діти побачили й почули багато нового і цікавого. Можливо, саме ця поїздка для когось із них відіграє важливу роль у виборі професії в мвйбутньому.

   

  Хочеться відзначити роботу персоналу шкільної їдальні, з якої завжди смачно пахне.

   

  Тож таким відпочинком вихованці задоволені.

   

  Дивись тут усі фото  14.06.2017 | Aдмін

  Вернутись назад