Новини

  Академія при школі

  В 2019-2020 н.р. у нашій школі відбулася подія: при нашій школі відкрито академію на всесвітній науковій платформі Cisco.

  Ця платформа відома своїм внеском в вивчення ІТ-технологій, а також є місцем співпраці провідних ІТ-спеціалістів світу.

  Вже не перший рік наша школа приймає участь у заходах на платформі Cisco, які організовують провідні ВИШі України, Інститут модернізації змісту освіти та #Центркращогоінтернету тощо.

  Наша школа отримала сертифікати до Дня безпечного Інтернету 2019 та Дівчата TECH 2019, а це означає, що ми не лише були учасниками подій, а й успішно здали тести та отримали сертифікати не менше 10 учнів.

  Адміністратором академії стала вчитель інформатики Бузівська Людмила Миколаївна, яка пройшла відповідне навчання та отримала відповідний сертифікат та у співпраці з Політехнічним Університатом "Житомирська політехніка" відкрила академію при школі.

  Навчання в академії проходять учні 8-11 класів, проте можуть долучитися і вчителі, і мешканці громади. Для цього необхідно звернутися до вчителя інформатики. Навчання можна проходити як в школі, так і вдома, використовуючи власний обліковий запис на платформі.   Продовження тексту новини  10.02.2020 | Aдмін

  Вернутись назад