Новини

  Дівчата STEM. Підведення підсумків.

  У 2019 році у нашій школі розпочав діяти філіал Дівчата STEM.

  Що ж нам вдалося за цей час? Немало.

  Ми проводили тематичні наукові дні і конкурси, приймали участь у конкурсах і олімпіадах, перемагали в них, провели День Дівчат, за наслідками якого учениця 10 класу Сакса Анастасія була нагороджена екскурсією до Верховної Ради України.

  І все це не дарма. Адже ми увійшли в 20 найкращих філіалів в Україні і прийняли участь у Фінальній конференції Дівчата-STEM. Школу представили учасниці філіалу Левченко Валерія та Щебенюк Анастасія з вчителем інформатики Бузівською Людмилою Миколаївною.

  Конференція проходила у м. Южноукраїнськ.

  Перша частина пройшла у Южноукраїнській гімназії № 1, адже саме вона стала переможницею у конкурсі філіалів. Гімназія гостинно прийняла учасниць філіалів з усієї України. Ми познайомилися з гімназією-переможницею.Дівчата-STEM продемонстрували свій  кабінет робототехніки.  Талановиті діти зустріли нас святковим концертом і привітанням від Св. Миколая. 

  Друга частина конференції відбувалася на базі Національної атомної енергогенеруючої компанії Енергоатом. Ми познайомили з діяльністю STEM-компанії. Було цікаво дізнатися, як накопичується електроенергія.

   Наступна робота проходила у коференц-залі Енаргоатому. Наш філіал, як і решта, презентував свої досягнення за 2019 рік. Спікером була Левченко Валерія.

  Продовження роботи поєднало у собі і задоволення і користь, адже з нами проводилися цікаві тренінги, успішні люди ділилися секретами успіху, ми слухали розповіді, виконували вправи, планували свої наступні кроки. Завершення - нагородження. Наш філіал, школа та координатор філіалу Бузівська Людмила отримали подяки та подарунок - чудовий банер, який тепер стоїть у нашій школі.

  У 2020 році наш філіал продовжує свою роботу. Учасниці філіалу вже взяли участь у інженерному тижні та Дні безпечного інтернету, Тижні географії і планують нові і цікаві заходи на майбутє.  Продовження тексту новини  19.02.2020 | Aдмін

  Вернутись назад