Новини

  Поради Білла Гейтса для випускників шкіл, і не тільки для них

  Білл Гейтс, виступаючи перед старшокласниками , назвав 11 правил, які підлітки, на його думку, ніколи не дізналися б у стінах школи: 
  1 ) . Життя несправедливе - звикніться з цим фактом.

  2 ) . Світу наплювати на твоє самовідчуття і самоповагу. Світ очікує від тебе яких-небудь досягнень , перед тим як прийняти до уваги твоє відчуття власної гідності.

  3 ) . Дуже малоймовірно, що тобі почнуть платити 40 тисяч доларів в рік одразу після закінчення школи. Ти не станеш віце -президентом компанії з лімузином і особистим шофером , поки ти не заслужиш цього.

  4 ) . Якщо ти думаєш , що твій вчитель строгий і вимогливий , - почекай знайомства зі своїм босом. На відміну від вчителя , кар'єра боса залежить від того , як ти справляєшся зі своїми завданнями.

  5 ) . Обсмажувати бургери в Макдоналдсі - не нижче твоєї гідності . Твої прадіди назвали б будь-яку - навіть таку роботу «хорошим шансом ».

  6 ) . Не поспішай звинувачувати у кожній своїй невдачі своїх батьків. Не ний і не носись зі своїми невдачами, вчися на них.

  7 ) . До твого народження твої батьки не були такими нудними і нецікавими людьми, якими вони здаються тобі зараз . Вони стали такими, заробляючи на твоє безтурботне дитинство, перучи твій одяг і слухаючи твою нескінченну балаканину про те, який ти класний. Тому, перед тим як вирушати рятувати ліси Амазонки від знищення жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку привести в порядок свою кімнату.

  8 ) . Твоя школа відмінила поділ на переможців і лузерів , життя - ні. У деяких школах припинили ставити погані оцінки і дозволили скільки завгодно разів здавати тест. Це не має ні найменшого відношення до того, що відбувається в реальному житті.

  9 ) . Життя не розділене на семестри, літніх канікул в ньому не існує, і дуже мало роботодавців зацікавлені в тому, щоб допомогти тобі знайти твоє власне «я». Тобі доведеться робити це в твій особистий час.

  10 ) . Не плутай реальне життя з тим, що показують по телевізору. У житті людям доводиться більшу частину часу проводити не в кав'ярні, а на робочому місці.
   

  11 ) . Підтримуй добрі стосунки з «очкариками - ботаніками». Швидше за все, один з них коли-небудь стане твоїм начальником.

     02.06.2014 | Aдмін

  Вернутись назад