Новини

  Тиждень англійської мови у Великомитницькому ліцеї

  З 15-19 квітня в нашому  ліцеї пройшов тиждень англійської мови. Протягом тижня учні всіх класів брали участь в створенні оригінальних постерів про англомовні країни, конкурсах з приготування та фільмування страв з кухні англомовних країн а також відео презентацій про країни, у яких англійська мова є державною.
  Англомовний захід за участю учнів ліцею, режисера фільму ‘Вівчар’ Маттіаса Жуло, репортерки міської газети та викладачів ліцею Попадюк О., Бузівської Л., Сітарчук Г. не залишив байдужими здобувачів освіти. 
  Солодкий день з частуванням та вгадуванням рецепту традиційних смаколиків Великобританії захопив учнів та надихнув їх занурюватися із задоволенням у англомовну культуру.
  Роздинкою тижня став заключний день з виступами школярів Великомитницького ліцею: Крутенко В. з віршем У.Шекспіра ‘ Бути чи не бути’ та Фиц А. з піснею ‘Not enough ’, вгадування фразеологізмів, переглядом творчих робіт учнів ліцею, а також нагородженням!
  Дякую за цей неймовірний тиждень викладачу англійської мови Попадюк О, викладачу інформатики Шуляк Л, всім учням , вчителям, техперсоналу нашого ліцею! Все, чим жив наш ліцей напротязі цього тижня можна побачити за посиланням.
   
  Автор статті: Ганна СІТАРЧУК.
   
   

     Продовження тексту новини  30.04.2024 | Aдмін

  Вернутись назад